Як вибрати якісну сантехніку?

Купуючи сантехніку, яка не входить до категорії дешевих, ми маємо намір використовувати її довгі роки. Тому до вибору аксесуарів необхідно поставитися з усією відповідальністю, тим більше, що магазинів з таким напрямком торгівлі величезна кількість. 

Як вибрати сантехніку для ванної кімнати 

Вартість продукції скрізь різна, тому не полінуйтеся і порівняйте ціни. Це допоможе уникнути зайвих витрат. Віддайте перевагу магазинам із вельми різноманітним вибором товарів. Знайдіть висококваліфікованих продавців-консультантів, які допоможуть зробити вибір і порадять, посилаючись на свої професійні знання, а не на бажання продати.

Також можна скористатися послугами інтернет-магазинів, їх теж досить багато і це зручніше. Отримати консультацію можна не виходячи з дому, зателефонувавши по телефону і поспілкувавшись з фахівцем. Вибираючи ванну чи душову кабінку, потрібно враховувати: розміри вбиральні, стиль, цінову категорію, зручність у використанні та функціональні можливості. З розвитком сучасних технологій можна запросто влаштувати у будинку турецьку лазню, поніжитися у ванні з гідромасажем або поєднати душову кабінку з простою ванною.

Колосальну важливість для дизайну представляють змішувачі. Вони можуть бути: з виливом і без нього, фіксовані або плаваючі, кульові і вентильні. Розмістити їх можна як на стінці ванної кімнати, так і на самій ванній, в залежності від ваших уподобань. Існують і новомодні змішувачі: сенсорні або з термостатом.

Короткий екскурс по видам сантехніки

Обдумуючи дизайн ванної кімнати, необхідно враховувати, що душова кабіна або ванна, раковина і унітаз з біде (якщо ванна суміщена з туалетом) повинні гармоніювати. Так само як і стиль, матеріал і якість. Головні критерії вибору - це комфортність і гігієнічність виробів. А дизайн обумовлюється вашими преференціями і винятковістю приміщення.

Матеріали, з яких виготовляють сантехніку, можуть бути порцелянові або фаянсові. Фаянсові вироби маловагові, досить недорогі, мають пористу текстуру і прекрасний зовнішній вигляд. Порцеляна важча, але практична в користуванні. Поверхня абсолютно гладка і стійко переносить коливання температур. І той і інший матеріал схильний до утворення тріщин при падінні важких предметів.

Вибираючи раковину у ванну кімнату, спершу подивіться на отвори, де буде встановлюватися змішувач, а потім вже вибирайте форму (тюльпан, настінна або фігурна). Раковини з захистом від переливу повинні мати в комплекті, необхідному для цих цілей, кріплення і сифон. Розмір раковини повинен підбиратися під площу ванної кімнати. На маленьких площах встановлюють кутові або вбудовуються види раковин.

Піддони для душу і ванни виготовляються з: акрилу, сталі або чавуну. Акрил - сучасна основа, легка і володіє чудовими властивостями, але для чищення використовуються спеціальні засоби. Ванна зі сталі недорога і легка за вагою. Якщо сталь використовувалася досить тонка, то стінки можуть трохи деформуватися. Вмить нагрівається і так же остигає. Чавун є ветераном серед матеріалів, він досить важкий, тривалий час зберігає тепло.

Техніка хорошої якості завжди має термін гарантії, тому що виробники впевнені в своєму продукті. Так що купуючи сантехніку, не забувайте оформити гарантію.

Інтернет-магазин АКВЕДУК пропонує широкий асортимент якісних систем водопостачання, водовідведення, каналізації, комплектуючі і фітинги до них, детальніше можна ознайомитись тут https://aqueduct.com.ua/fiting, а також сантехніку відомих вітчизняних і зарубіжних виробників.