Руж’є запустив проект Kirio - розумний хаб, який об’єднує безліч різних датчиків і систем, встановлених в будинку ще на етапі будівництва. Перевага системи в тому, що ні будівельникам, ні користувачам не потрібно бути експертами в програмуванні, щоб нею користуватися, треба тільки слідувати інструкціям.
Система одночасно може управляти і тим, що було встановлено на етапі будівництва: система кондиціонування, опалення, водопостачання, освітлення. До речі якщо вас цікавить смарт-квартира під Києвом з найсучаснішими інноваційними технологіями опалення, вентиляції, і інших інженерно-комунікаційних систем, радимо скористатися вигідними пропозиціями від ЖК “Новий Хотів”.
Продовжуючи розмову про Kirio варто зазначити, що до неї можна підключати розумні домашні девайси, наприклад Alexa або термостати. «Поки у пристроїв будуть серійні або діагностичні порти, ми зможемо контролювати будь-який з них», - каже Руж’є.
Так, ще на етапі будівництва до основних домашніх пристроїв через порти підключаються додаткові датчики. Далі, всі вони виводяться на один єдиний хаб, який і дозволяє контролювати весь будинок.
Кількість приладів і систем, що підключаються до Kirio не обмежена. Будівельникам головне встановлювати датчики за інструкціями, а після вони вже можуть бути налаштовані так, як потрібно. Світло буде вимикатися, коли кімнати залишатимуться без людей, опалення почне працювати активніше, коли температура знизиться, котел вимкнеться при аварії.
Всередину Kirio закладений штучний інтелект, який поступово підлаштується під господарів і адаптує під них домашні пристрої. Хаб здатний створювати цілі сценарії, наприклад «Я вдома»: якщо кожен будній день, людина приходить додому о 18:30, вмикає світло в коридорі, включає кондиціонер і радіо, то пізніше система сама почне робити це за власника. Основна ідея в тому, що йому зовсім не потрібно розбиратися в техніці, щоб весь будинок синхронно працював для його зручності.