Правила розумного шопінгу на розпродажах

Звичайно, якщо у вас є свій магазин одягу, то ви знаєте про розпродажі краще всіх, адже бачите весь процес зсередини. Але чи бувало так, що ви і самі виходили з розпродажів з масою речей, які тепер тільки займають місце на полиці? Приємна для багатьох дам пора розпродажів може перетворитися в справжню дірку в сімейному бюджеті.

Перспектива купити багато речей за низькими цінами нерідко призводить до необдуманих покупок, які потім виявляються абсолютно ні до чого.

На Заході все частіше буває, що завзяті шопоголіки готові віддати останні гроші, влізти в борги - аби купити чергову симпатичну штучку! При цьому шопоголіки готові пожертвувати повноцінної їжею, витратами на лікування і так далі. Це справжня залежність, і таким людям необхідна допомога психолога.

Але не будемо про сумне. Пропонуємо вашій увазі кілька ефективних порад, які допоможуть вам здійснювати покупки з розумом і зберегти гроші!

Не піддавайтеся ажіотажу

Загальний ажіотаж здатний навіть найрозважливіших жінок за лічені хвилини перетворити в шопоголіків. Звичайно, важко втриматись від спокуси придбати зі знижкою до 50% дійсно чудові якісні речі на розпродажі жіночого одягу онлайн, що саме зараз проводить інтернет-магазин «MyModa». Але якщо ви набрали на розпродажі мішок речей, задайте собі питання: Вам нічого носити? Ви купуєте все за безцінь? Якщо на обидва питання ви відповіли «ні», задумайтеся, навіщо вам стільки речей! Все-таки піддалися ажіотажу?

Не купуйте просто так

Не треба займати шопінгом час, робити його розвагою. Сходіть краще в музей або в театр. І намагайтеся не ходити по магазинам за компанію - саме в таких ситуаціях і купується щось непотрібне.

Не плодіть аналогічних речей

Є майже така ж річ в гардеробі? Це привід задуматися. Аналогічні вже наявними речі треба купувати або якщо попередня зіпсувалася, або якщо вона набагато гіршої якості, ніж та річ, яку хочеться зараз придбати.

Не купуйте тому, що дешево

Ой, ну якихось триста гривень - треба брати, зайвим не буде! Таке регулярно трапляється з багатьма, особливо якщо з кимось за компанію ходите по розпродажах. Зазвичай в таких випадках треба просити свою компаньйонку не давати купувати речей дешевше певного порогу, тому що в підсумку виходить, що замість однієї великої потрібної покупки в чемодані лежить десять дрібних.

Не купуйте тому, що бренд

Ця біда зазвичай підстерігає в аутлетах або під час знижок. Руки так і тягнуться до чогось недорогого, до чого пришитий симпатичний ярличок, і в підсумку річ купується не тому, що підходить до гардеробу або дуже сильно подобається, а тому що її зробив хтось, чий маркетинговий відділ достукався до вашого серця . Такі покупки рідко бувають вдалими.

Не купуйте комплекти

І тікайте з магазинів, де консультанти намагаються вам скласти total look. По-перше, це виглядає старомодно, по-друге, розум в такі моменти відключається. Краще купити одну річ, піти і повернутися завтра.

Не купуйте нічого, що вимагає істотної переробки

Так, речі краще виглядають, якщо вони посаджені по фігурі. Але якщо те, що ви збираєтеся купити, потрібно перешивати або значно змінювати, то краще п’ять разів подумати перед тим, як діставати картку. Виняток становлять лише магазини, в яких працюють кравці, які консультують вас в залі і самі будуть підганяти під вас річ.