Портфоліо Бродською привертає увагу і нескінчені захоплення лунають протягом багатьох років. Вона відточує свою майстерність протягом довгого часу, постійно кидаючи виклик собі, і знаходить нові способи практики квілінгу. Сюжети варіюються від друкарства до портретних робіт, кожна композиція підкреслює її творчий погляд на колір і текстуру матеріалу.
Художниця пише реалістичні портрети з незвичайного матеріалу - гофрованого кольорового паперу. Для кожного твору майстриня вибирає колористичну гаму, характерну для самоцвітів, коштовного каміння і мінералів. Їх назви використовуються для іменування образів - жад, топаз, аметист.
Мистецтво квілінгу не нове, воно зародилося ще за часів Ренесансу. Черниці знайшли спосіб прикраси книжкових обкладинок і предметів релігійного культу, використавши матеріал, який був у них під рукою в достатку - папір. Нарізані смужки вигиналися, скручувалися, а потім наклеювалися на плоску поверхню, створюючи дивовижну 3D текстуру.
Сьогодні рюш найчастіше зустрічається на вітальних листівках або офіційних запрошеннях на урочисті заходи.
Британська художниця, з творчістю якої вже знайомилися читачі “Вікон”, звела старовинну практику на зовсім інший рівень - з рукоділля в високе мистецтво. Здається, що створені нею картини написані олійними або акриловими фарбами.
Як майстерному портретистові їй вдається передати складну гаму емоційних станів своїх персонажів, повних гідності і чарівності. Юлія Бродська каже, що вона винайшла спосіб малювання папером замість того, щоб писати на ньому. Так само, як художники змішують фарбу на палітрі, вона маніпулює з кольоровими смужками паперу.
“Я продовжую експериментувати з папером, і кожен новий проект є можливістю відкрити для себе щось нове і цікаве.” - каже майстриня про свою творчість.
Якщо ви людина творча, захоплюєтеся вишивкою, бісероплетінням, квілінгом, в’язанням, чи іншим рукоділлям на сайті https://charivna-mit.com.ua ви зможете придбати якісну фурнітуру, рамки, набори, схеми, і все інше необхідне для створення ваших художніх шедеврів.