Ефективність спортивних занять в значній мірі залежить від відповідного екіпірування. І якщо ви шукаєте якісний і по доступній вартості одяг для фітнесу в Києві, раджу звернути на увагу на вигідні пропозиції від інтернет-магазину totalfit.com.ua.
Втім, у сучасної людини знайдеться маса причин, за якими вона «не може» займатися спортом. У одних не вистачає на це часу через зайнятість на роботі, а після неї немає сил навіть на приготування вечері, не кажучи вже про тренування у фітнес-клубі. А інших зупиняє думка, що на роботу доведеться брати з собою сумку для фітнесу, а після занять - пізно повертатися додому. Як організувати заняття фітнесом, якщо не дуже подобається займатися спортом?
Не варто довго роздумувати, обдумуючи все «за» і «проти» тренування, потрібно просто переодягнутися в спортивний одяг і пробігти пару кіл навколо будинку. Немає необхідності влаштовувати собі відразу тривалі заняття фітнесом, спочатку вони повинні бути короткими. Можна підібрати пару відповідних комплексів вправ по 15 хвилин і виконувати їх щодня. Це не так обтяжливо, і навіть якщо немає любові до спорту, кілька хвилин можна потерпіти заради досягнення позитивного результату.
Наступна порада - позитивне мислення. Якщо немає ні звички, ні бажання піднімати тягарі або бігати, мозок ганяє думки по колу, шукаючи причини, за якими можна було б припинити тренування. Правильний вихід - зайняти їх, наприклад, хорошою музикою.
Не варто думати, що через пару місяців в результаті занять фітнесом фігура викличе загальне захоплення. Не потрібно ставити собі супер цілей. Краще думати про найближче майбутнє, радуючи себе думками, що улюблена сукня, що давно стала вузькою, через деякий час буде сидіти на фігурі краще.
Якщо не сподобалися заняття в залі, можна спробувати плавання, пілатес, купити велосипед - вибрати фізичні навантаження до душі. Ефект після таких занять буде набагато вищий. І головне - щоб займатися спортом постійно, потрібно бути активним і в повсякденному житті. Бажано більше рухатися: відмовитися від ліфта, пройти пару зупинок пішки, прогулятися під час перерви на роботі. І звичайно ж, культивувати в собі позитивний настрій. Якщо не вийшло потрапити на тренування в запланований день - можна імпровізувати: побігати по сходах вгору-вниз протягом десяти хвилин; пройтися пішки до роботи (якщо це не далеко) і назад; після вечері погуляти в парку. А на наступний день можна повернутися до запланованих тренувань.
Правильне харчування при заняттях фітнесом
Складання раціону залежить від ступеня інтенсивності тренування. Якщо людина відвідує фітнес-клуб кілька разів на тиждень, займаючись із середньою інтенсивністю, рекомендується дотримуватися таких правил харчування: приймати їжу не пізніше, ніж за годину до тренування; після фітнесу можна поїсти вже через 20-30 хвилин; пити під час занять, можна під час пауз, краще для цього використовувати звичайну воду без газу.
Важливо дотримуватися правил харчової поведінки, навіть якщо найближчим часом не запланованы заняття фітнесом: вживати достатню кількість сезонних овочів і фруктів; на обід їсти складні вуглеводи - крупи, злаки і білкову їжу; на вечерю віддати перевагу легкій їжі; якщо з ранку немає інтенсивного тренування, потрібно зосередитися на сніданку, який повинен бути ситним - каша, яйця, ягоди.