В Apple планують виробляти iPhone і MacBook з “сміття”

Apple хоче, щоб вся його продукція була максимально екологічною. Компанія невпинно працює над поліпшенням ситуації в цьому напрямку. Під час заходів, а також на сторінках своїх продуктів Apple продовжує робити наголос на прогресі у виробництві пристроїв, які надають мінімальний вплив на навколишнє середовище. Тут працює ціла команда, яка вивчає способи скорочення забруднення і оптимізації утилізації.

Днями компанія ще раз підкреслила своє бажання просувати екологічно чистий бізнес, заявивши, що планує випускати свої популярні продукти, такі як iPhone і MacBook, з перероблених матеріалів (використаної електроніки), а також нових матеріалів, таких як біопластики.

«Те, чим ми займаємося зараз - це 100-відсотково перероблені або поновлювані матеріали для виробництва наших продуктів», - сказав в інтерв'ю віце-президент Apple з питань навколишнього середовища, політики і соціальних ініціатив Ліза Джексон.

«Наскільки я знаю, ми єдина компанія в цьому секторі, яка намагається зрозуміти це. Більшість людей говорять про утилізацію електроніки, але відпрацьовані матеріали не обов'язково використовуються в новій електроніці», - додали в компанії.

Дане прагнення є важким завданням, враховуючи кількість пристроїв, які Apple продає щороку. А ще додайте до цього велике різноманіття чохлів, які можна придбати на сайті macincase.com.ua, і інші аксесуари до популярних у всьому світі гаджетів.

Але компанія дійсно хоче «взагалі припинити видобуток копалин». Нова доповідь Amnesty International дала високу оцінку Apple за те, що вона є лідером галузі, коли мова заходить про відповідальний підхід у видобутку кобальту.

Елемент, що має вирішальне значення для виробництва батарей, які живлять більшість повсякденних пристроїв, включаючи гаджети Apple, поставляється в великих кількостях з Демократичної Республіки Конго, яка виробляє більше половини світової пропозиції. Однак умови роботи при видобутку даного елемента вкрай небезпечні, так як він видобувається вручну не тільки дорослими робітниками, але часто і дітьми. Apple раніше в минулому році заявив, що припинить використання конголезького кобальту, який видобувається вручну.

Зрозуміло, для того, щоб всі iPhone, iPad і MacBook почали виготовлятися з перероблених матеріалів, пройде ще деякий час. Однак пристрої, під час виготовленні яких не буде використана праця дітей і не завдано шкоди природі, може приносити більше радості їх власникам.