Види столів для школяра
Існує кілька видів шкільних столів, що відрізняються призначенням і конструкцією, до них належать такі види:
1.Парта. Такі шкільні конструкції оснащуються поворотною стільницею. Додатково регулюється в них кут нахил. Це дозволяє здійснювати за допомогою даного предмета безліч різних дій. Стільниця регулюється різними способами, вибираючи положення, щоб займатися малюванням або уроками, а також грати в настільні ігри. Додатково висота письмового столу може змінюватися відповідно до росту і інших особливостей дитини, що користується даним предметом. Стіл може застосовуватися протягом великої кількості років. Стіл-парта є невеликим і займає менше місця, ніж стандартний письмовий виріб.
2.Стаціонарний. Даний виріб не може змінюватися, тому що не оснащується певними елементами трансформації. Стандарт-стіл зручний дитині. Він відрізняється високою надійністю і комфортністю застосування. Зламати його практично неможливо. Найбільш часто вибирається даний домашній варіант дітям 7 або 8 класу, коли припиняється їх стрімкий ріст. Найбільш часто продається стаціонарна конструкція з ящиками або з полками, що дозволяє зберігати на ньому багато предметів навчання або гри. Представлено виріб в численних розмірах, кольорах і інших параметрах, що дає можливість вибрати варіант, що ідеально вписується в дитячу кімнату, а також буде прекрасно підходити користувачеві.
3.Комп’ютерний стіл. Він вважається оптимальним варіантом в тому випадку, якщо дитині батьки вже купили комп’ютер для навчання або розваги. Встановлювати його на стандартний стіл не рекомендується, так як не створюються оптимальні умови при роботі з технікою. Найбільш часто вибирається конструкція у формі літери Г. Така конфігурація забезпечує зниження шкідливого випромінювання від комп’ютера. А ось тут ви зможете вибрати найбільш оптимальну саме для вас модель комп’ютерного стола.
4.Трансформер. Ця конструкція не займає багато простору, а також може застосовуватися при виконанні великої кількості різних важливих дій. У конструкціях можна регулювати основні параметри виробу, наприклад, висоту столу відповідно до росту дитини, що формує оптимальні умови для навчання.
5.Кутовий письмовий стіл - вважається ідеальним вибором для маленької дитячої кімнати. Він встановлюється в кутку, як правило, не використовується для будь-яких цілей, не займаючи важливий центральний вільний простір. Зазвичай кутові конструкції оснащуються ящиками вгорі і внизу. У них легко розташувати різні письмове приладдя. Всі вони розташовуються в вільному доступі, тому досить простягнути руку, щоб взяти потрібний предмет.
6.Вбудований письмовий стіл для школяра - вважається прекрасним вибором для невеликого приміщення. Нерідко він виступає в якості продовження звичайного підвіконня. Його форма і інші параметри вибираються відповідно до побажань, віку і росту дитини, що є безпосереднім користувачем вироби. У цьому випадку забезпечується якісне природне освітлення в денний час, а також не займається багато місця в приміщенні.
Матеріал виготовлення
Столи, призначені дітям, найбільш часто створюються з матеріалів:
Деревина - з неї виходять класичні конструкції, прекрасно вписуються в різні інтер’єри, а також вони є екологічно чистими. Однак такі вироби вважаються дорогими. Батькам доведеться виділити на покупку істотні грошові кошти;
ДСП - є недорогими, однак при їх створенні застосовується смола з формальдегідами. Дитина буде дихати шкідливими речовинами, що вважається неприйнятним, в результаті чого малюкам такі меблі не рекомендується;
МДФ - тут відсутні шкідливі компоненти і він безпечний для дітей. Ціна даних виробів є прийнятною кожному з батьків;
Скло - такі конструкції не рекомендуються для установки в дитячій кімнаті, оскільки навіть якщо в процесі їх створення використовується загартоване скло, діти все одно можуть розбити виріб, а також поранитися об осколки.