Поради щодо вибору хостингу

Якісний хостинг - запорука того, що сайт буде працювати без збоїв та інших проблем. Однак знайти хорошого провайдера не так вже й просто, не дивлячись на різноманітність вибору: сьогодні дану послуг пропонують безліч компаній.

Ті, хто вперше зіштовхується з пошуком майданчика для розміщення сайту, нерідко роблять помилку, вибираючи найбюджетніший варіант. Безумовно, недорогий хостинг може бути хорошим, але краще всього орієнтуватися на середній цінник, а не намагатися заощадити. Розглянемо ще кілька “правил”, дотримуючись яких, ви зможете знайти якщо не ідеальний, то як мінімум хороший хостинг за помірну плату.

Дивіться відгуки про компанію

Складіть список провайдерів, з якими ви хотіли б співпрацювати, а такий список можна знайти по посиланню хостинг Украина, і потім пошукайте інформацію про кожного з них. Безумовно, за додатковими відомостями варто вирушити на сайти з відгуками. Саме там ви знайдете все, що потрібно: чи бувають у провайдера проблеми з доступністю сайту, чи добре працює техпідтримка, чи відповідає ціна якості, а обіцяний обсяг ресурсів фактичному.

Шукайте хостинг з оптимальним вибором тарифів

Дуже важливо, щоб ви могли вибирати серед як мінімум декількох тарифних планів. Якщо у вас маленький проект, у якого не такі великі потреби, вам не потрібен дорогий пакет. Для початку визначтеся, який обсяг ресурсів буде оптимальним для вашого веб-порталу. Якщо ви не можете зробити це самостійно, ви завжди можете звернутися в техпідтримку провайдера за допомогою.

Переконайтеся, що хостинг гарантує високий аптайм

Аптайм - це відсоток часу безперебійної роботи сервера. Даний показник є одним з ключових при виборі хостинг-провайдера. Оптимальним показником провайдера вважається аптайм 99.96-99.99%.

Техпідтримка як знак якості

Якісна робота саппорта багато в чому визначає те, наскільки затребуваний хостинг. Від техпідтримки потрібна оперативність у вирішенні завдань, а також постійний зв’язок з клієнтами, причому на “доступною” мовою: найчастіше користувачі незадоволені, коли при відповіді на їхні запитання використовуються складні терміни. Зрозуміти, чи достатньо компетентний саппорт, можна за час тестового періоду. За кілька днів цілком реально розібратися, чи варто починати співпрацювати з компанією.

Не женіться за низькою ціною

Гнатися за низькою ціною не потрібно. На сучасному хостинг-ринку представлено досить багато провайдерів, чиї послуги коштують в межах розумного без шкоди якості. До того ж практично завжди є спосіб заощадити.

Якщо ви тільки запускаєте інтернет-проект і вирішили зупинитися на послузі віртуального хостингу, то перше завдання, з яким зіткнетеся - вибір між платним і безкоштовним хостингом. Відразу зазначимо, що другий варіант підходить лише для невеликих сайтів-візиток або домашніх сторінок, не розрахованих на широку аудиторію. Справа в тому, що безкоштовний хостинг не забезпечує ряд важливих умов, необхідних для повноцінної роботи сайту. В першу чергу це стосується низької стабільності сервера, який через часті збої і вимушених зупинок роботи позбавляє відвідувачів доступу до сайту, а його власника - цих самих відвідувачів.