5 небезпек, які підстерігають ваше волосся влітку

Літо для нашого волосся — пора справжніх випробувань: спека, висушуюча морська і хлорована вода, гарячий вітер, кондиціонери в офісах і вдома. Як вийти з цього нерівного бою переможницею?

Кожна жінка, що стежить за своєю зовнішністю, намагається приділяти належну увагу волоссю, тому не забуде придбати в інтернет-магазині https://keratini.com.ua/ ефективні засоби від бразильського бренду INOAR. Втім, літо готує нам свої випробування, а значить, прийшов час нагадати про прості засоби догляду за волоссям, які допоможуть вам зберегти його густим, здоровим і шовковистим!

Атака № 1: хлор

Любите похлюпатися в басейні? А ваше волосся цього не любить! Особливо, якщо воно світле і тонке. Хлор — це луг, хімічно активна речовина. Він відкриває кутикулу волосини, і в цей момент вимиваються потрібні елементи. Розчин хлору послаблює волосся і робить його тонким, впливає на його колір (висвітлене волосся може навіть позеленіти!), тож згодом воно ламається. Волосся потрібно захищати постійно, особливо пильну увагу — освітленому, мелірованому, пофарбованому або кучерявому.

Захист: Захищати можна двома способами — не мочити, в іншому ж випадку наносити на волосся незмивний засіб на основі масел (варіант — силікону) — утворена плівка на волоссі буде відштовхувати воду і перешкоджати проникненню хлору.

Атака № 2: приміщення з кондиціонером

Кондиціонер сушить. Сушить все: повітря, яким ми дихаємо, шкіру, волосся — хоча й трохи менше, ніж опалення в зимовий період. Не потрібно пояснювати, що сухе волосся тьмяне, погано укладається, легше ламається.

Захист: Від сухого повітря дітися нікуди, тому необхідно користуватися хорошим домашнім доглядом, масками, щоб підживити волосся. Також допоможуть різні муси і незмивні кондиціонери, до складу яких входять зволожуючі компоненти. Можна користуватися олією і відновлювальними еліксирами для волосся — плівочка буде обертати стебло волоса і захищати від сухості.

Атака № 3: погодні умови

В дощі, особливо в місті, запросто можуть з’явитися солі важких металів. Вітер, особливо в сонячну погоду, збільшує ефект освітлення/вигоряння волосся, сушить його ще сильніше. Вітер є постачальником кисню. При великій вологості відбувається розширення волосся — лусочки розкриваються і в них проникає кисень, окислюючи їх. Локони стають крихкими і ламкими.

Захист: Після дощу швидше вимийте волосся очищуючим шампунем. У вітряну погоду застосовуйте захисний спрей від сонця і зволожуючі засоби.

Атака № 4: морська сіль

Ви вийшли з моря, полінувалися дійти до душа, і ось через півгодини ваше волосся перетворилося в жорстку суху щітку, яка ще й стала зрадницьки завиватися. Знайома ситуація?

Захист: Перед купанням нанесіть на волосся незмивний захисний спрей, а після цього змийте сіль очищуючим шампунем (бажано використовувати безсульфатні формули). І, звичайно, поживна маска повинна оселитися у вашій ванній кімнаті на весь час відпустки.

Атака № 5: температура / гарячі інструменти

Все, що дуже гаряче, може пошкодити структуру волосся (мова не тільки про фени, щипці і прасування — до гарячої води це теж відноситься). Проблема в тому, що волосся здебільшого складається з кератину, а кератин, як і будь-який білок, чутливий до температурного впливу. Волосся з ушкодженою структурою — обпалене, просто кажучи, вже не буде лежати рівно, втратить блиск, стане ламкими і навіть може сіктися.

Захист: В першу чергу — техніка безпеки при використанні інструментів. Не розігрівати праску до максимуму (130 градусів — цілком достатня температура для укладання), не включати фен на найгарячіший режим і не накручувати прядки на щипці більше ніж на 30 секунд.

Друге, не менш важливе правило: ніколи не застосовуйте гаряче укладання, поки волосся вологе. Мокре волосся промокніть рушником і підсушіть в прохолодному режимі, потім перемикайте на теплий, а коли волосся висохне відсотків на 80, можете приступати до укладання. І третє: використовуйте термозахисні засоби. Найзручніші з них — спреї, але дуже сухому волоссю підійдуть і більш насичені текстури — муси, креми.