Вибираємо демісезонну шапку для дитини

Осінь і весна відрізняються мінливою погодою, тому в ці періоди особливо важливо забезпечити дитину відповідним одягом. Сьогодні у продажу є велика різноманітність демісезонних дитячих шапок, і часто батькам складно вибрати найбільш оптимальну модель для свого малюка. У цій статті ми розглянемо основні вимоги до весняних і осінніх шапочок, розберемося, які вироби збережуть дитині здоров'я і забезпечать максимальний комфорт.

Одна з головних вимог до шапок для перехідних сезонів - це хороша терморегуляція. Восени і навесні, коли протягом дня яскраве сонце може змінюватися пронизливим вітром або холодним дощем, дитина не повинна потіти або мерзнути. Шапка з матеріалу з хорошою гігроскопічністю і повітропроникністю буде відводити від голови малюка зайву вологу і при цьому збереже тепло, а придбати їх можна в інтернет-магазині art collection, де окрім дитячих моделей ви знайдете велику різноманітність чудових жіночих демісезонних шапок.

Прекрасним варіантом можна вважати двошарові шапки, коли верх виготовлений з водо- і вітронепроникного матеріалу, а підкладка - з дихаючої натуральної тканини. Але потрібно розуміти, що шапки з двошаровою структурою досить вільні і можуть сповзати на лоб дитини або збиватися набік. Тому краще віддати перевагу моделям з зав’язками, кнопками або липучками, які надійно зафіксують шапку на голові малюка.

Для передзимового періоду, коли температура повітря опускається нижче 0 ° C, дитина повинна мати більш теплу шапку. Тут можна вибрати вироби з вовни з трикотажною підкладкою, синтепоновим утеплювачем. Для вовняних виробів підкладка є необхідним атрибутом, так як чиста шерсть буде колотися і доставляти малюкові дискомфорт. Що стосується форми шапочки, то найбільш придатною буде вушанка, шолом або труба, які захистять від вітру і холоду не тільки голову і вуха, а й шию і щічки дитини.

Вибір демісезонної шапки

Діти від трьох років і старше вже звертають увагу на свій зовнішній вигляд, тому їм потрібно купувати яскраві красиві шапки (краще в комплекті з шарфом і рукавицями). Можна з упевненістю сказати, що шапочка з цікавою мультяшной аплікацією стане для малюка одним з улюблених аксесуарів. Якщо дитина відвідує дитячий садок, то краще вибрати шапку не на зав’язках, а на простий застібці (кнопці або липучці), яка дозволить малюкові самостійно одягатися на прогулянку.

Незалежно від віку дитини дитяча шапка повинна мати відповідний розмір (не тиснути і не бовтатися на голові). Якщо немає можливості приміряти шапку до покупки, можна просто виміряти голову малюка - розмір шапки буде відповідати обхвату голови в сантиметрах. У дітей трьох років цей показник дорівнює приблизно 48 см.

Фасони і матеріали для дитячих шапок

Фасон дитячої шапочки потрібно вибирати виходячи з віку і статі дитини - легка шапочка для хлопчика навряд чи сподобається маленькій модниці, а дівоча шапка на хлопчині викличе насмішки однолітків. Серед найбільш популярних шапок для хлопчиків можна виділити такі моделі, як:

Шапка вушанка. В’язані шапки з вушками надійно захищають дитину від переохолодження і простуди і прекрасно підходять для весняного і осіннього періоду. Що стосується матеріалів, то шапки виготовлені з вовни альпака або мериноса, а для підвищення зносостійкості і еластичності в них додані нитки акрилу, поліаміду та інших синтетичних волокон.

Шапка шолом. Такий виріб повністю закриває голову, вуха і шию дитини. Найкраще підійдуть моделі які не менше 80% складаються з натуральної вовни. Щоб шерсть не колола голову, вироби забезпечені підкладкою з бавовняної тканини, а для підвищення теплозахисту - шаром утеплювача.

Осінні шапочки для дівчаток також мають фасон вушанок і шоломів, але виконані в більш витончених формах і ніжних тонах. Верх шапочок виготовлений з м’якої ангорської вовни, а підкладка - з віскози або поларфліса (матеріалів з високою гігроскопічністю і хорошими гіпоалергенними властивостями).