Минуле століття чи завжди актуальна класика - чи потрібна стінка у вітальню?

Ви все ще думаєте, як компактно розмістити всі речі у вітальні, при цьому не перевантажуючи її великою кількістю шаф? На допомогу прийдуть перевірені десятиліттями стінки. Цінителі модерну можуть не переживати - від величезних застарілих конструкцій на меблевому ринку не залишилося і сліду. Ми розповімо, які стінки роблять сучасні майстри і чому практично в будь-якій кімнаті вони будуть незамінні.

Без сумніву, вітальня є головною кіннатою, домінантою у будь-якому помешканні. А, значить, до вибору меблів у цьому випадку потрібно віднестися з найбільшою ретельністю і відповідальністю. Завітайте на https://mebelsait.dp.ua/gostinye , саме у цьому інтернет-магазині ви знайдете велике різноманіття добротних, функціональних і красивих меблів на будь-який смак.

Сучасний уклад життя вніс свої корективи в наші інтер’єри. Багатофункціональність, практичність і довговічність - мабуть, основні критерії, яким нині просто зобов’язані відповідати меблі. Не виняток і стінки в вітальню. Не дивуйтеся - вони не тільки як і раніше існують, але і знаходяться в зеніті своєї слави. За останні роки ці меблі зазнали кардинальних змін. Форма, дизайн, фактура, колір, функціонал і масштаби представлені настільки широко, що підібрати ідеальне для себе рішення зможе кожен. Незмінним залишається лише головне призначення - грамотний розподіл всіх речей в одному місці.

Які бувають стінки

Сучасні стінки-гірки можна розділити на кілька видів:

Кутові - відмінно впишуться в простору кімнату і абсолютно не підходять для маленьких приміщень, оскільки будуть всіляко їх захаращувати.

Прямі або лінійні гірки підійдуть для будь-яких кімнат, але органічніше виглядають в невеликих приміщеннях.

Міні-стінки кажуть самі за себе - без них не обійтися, якщо вам не вистачає квадратних метрів або ви віддаєте перевагу винятковому мінімалізму. Наявність декількох тільки найнеобхідніших секцій дозволить розмістити речі, які не обтяжуючи простір.

Найбільш практичними на сьогодні є модульні гірки. В такому випадку зібрати потрібний ансамбль можна поетапно. Ця модель дозволяє докуповувати необхідні шафи і міняти місцями вже наявні. При цьому все необхідне представлено мебельниками в асортименті - ніші для аудіо- та відеотехніки, підлогові і підвісні модулі, полки для книг, шафи для речей і посуду і навіть міні-бар.

Пам’ятайте, що можна купити стінку корпусні або вбудовану. У першому випадку ви отримуєте повний комплект всіх необхідних стандартних елементів. Плюс такого гарнітура - його мобільність і завершеність зовнішнього вигляду. Правда, є і мінуси - потрібні виключно рівні підлоги, досить багато місця, та й поміняти місцями елементи не вийде.

Що стосується вбудованих гірок, то для їх монтажу потрібна ніша. Дном шафи в такому випадку буде підлога, бічними гранями - стіни. Плюс цього вибору - ефективне використання квадратних метрів, вміле розташування в невеликих кімнатах. З мінусів - наявність все тієї ж ніші і необхідність робити меблі на замовлення.

Вивчаємо склад

Вирушаючи за стінкою в вітальню, заздалегідь продумайте, що саме вам потрібно в ній розмістити, які шафи і полиці для цього знадобляться. Незамінною буде стінка під телевізор. Погодьтеся, облаштувати собі домашній кінотеатр, при цьому витративши порівняно небагато коштів, мріє кожен. У гірок для цього є все - навісні і стаціонарні шафи й полиці допоможуть грамотно розташувати супутню техніку і звукові системи, дозволивши при цьому гармонійно з собою сусідити іншим речам. Якщо ви плануєте встановлювати ТВ-екран безпосередньо на полицю, а не кріпити його до стіни, пам’ятаєте, що діагональ не повинна виходити за межі стінки. В іншому випадку ви можете періодично чіпляти монітор, що негативно відіб’ється на його терміні служби.

Не обійтися в стінці і без стелажа (шафи). Він покликаний тримати ваші речі в порядку. Сувеніри, статуетки, книги, фото та багато іншого знайдуть тут своє місце. І, звичайно, зверніть увагу на полиці. Вони в будь-якому інтер’єрі будуть незамінні.

Пропонують меблевики сьогодні покупцеві і безліч інших елементів для стінок - комоди і тумби, шафи для одягу, серванти, шафи-вітрини. Вибір цих секцій залежить виключно від ваших уподобань.