Нужен хороший добросовестный SEO-специалист? Почитайте сеоквик отзывы о фрилансере Анатолии Улитовском, все заказы, выполненые им получили исключительно наивысшую оценку!
Розглянемо докладніше найпоширеніші помилки фрілансерів.
Робота 24 години на добу 7 днів на тиждень
Серйозна помилка фрілансера - це прагнення взяти в роботу гранично можливу кількість замовлень і приділяти максимальний час виконанню завдань. Результат стає протилежним. Замість того, щоб швидко виконувати поставлені цілі, втомлений мозок швидко втрачає працездатність, сповільнюється мислення, а завдання вирішуються з кожним разом все важче.
Щоб уникнути такої помилки, слід ретельно планувати робочий графік і виділяти час для особистих справ, а також повноцінного відпочинку.
Співпраця без передоплати
Не важливо, як давно фрілансер працює на віртуальному ринку. Відсутність передоплати за роботу в кращому випадку може призвести до затримок в оплаті, в гіршому - до заниження раніше затверджених розцінок або відмови у виплаті гонорару.
Довіра між виконавцем і замовником може бути заснована виключно на передоплаті. Потрібно брати аванс в розмірі 20-50% за проект або укладати безпечні угоди.
Якщо ж замовника не влаштовують умови передоплати, альтернативний варіант роботи - це використання спеціальних сервісів, що виключають ризики при укладанні віртуальних угод.
Відсутність уваги до відгуків і рейтингу
Багато фрілансерів вважають, що наявність портфоліо - ключовий фактор, який свідчить про професіоналізм віддаленого працівника. Тому з часом перестають приділяти належну увагу відгуками і рейтингу, які грають першочергову роль при виборі виконавця.
Замовники вибирають з десятків фрілансерів за чотирма ключовими критеріями: відгуки, рейтинг, ціна і портфоліо. Багато роботодавців чули про недобросовісних виконавців і прагнуть працювати виключно з фрілансерами, якість роботи яких підтверджено відповідними відгуками.
Часто фрілансери, які встигли напрацювати базу постійних замовників, припиняють розвивати власний аккаунт, піднімати рейтинг і заробляти відгуки. І це - серйозна помилка, адже щоб виділитися серед величезної кількості виконавців на біржі, необхідно не тільки бути фахівцем в своєму профілі, але і володіти високим рейтингом і значною кількістю відгуків.
Робота над будь-якими проектами
Серйозна омана віддаленого працівника - це загострення уваги на кожному проекті, який з’являється на біржі. Це може привести до таких наслідків, як неможливість виконати роботу, співпраця з недобросовісними замовниками, зриви термінів і отримання негативних відгуків.
Не можна братися за роботу, яка виходить за рамки спеціалізації, створює надмірне навантаження або не приносить належної віддачі.
Фрілансерам слід уникати замовлень, які:
- вимагають наявності вузькоспеціалізованих знань, яких фрілансер не має;
- викликають сумніви в можливості їх якісного виконання;
- з’являються при щільному графіку, призводять до надмірного навантаження і не можуть бути реалізовані в зазначений термін.
Відсутність професійного зростання і розвитку
Багато фрілансерів, досягнувши певного рівня знань, перестають працювати над власним професійним апгрейдом, адже забезпечити стабільний рівень доходу дозволяє грамотне виконання проектів середньої складності. Це кардинально не вірний підхід, який в майбутньому призведе до катастрофічних результатів.
Стрімкий розвиток технологій, поява нових інструментів, тенденцій і методів роботи вимагає від фрілансерів постійного поліпшення знань і умінь. Якщо віддалений працівник стоїть на місці, дуже скоро його місце на ринку займуть більш затребувані фрілансери.