Дитяча - мрія батьків
Все дитинство ви пристрасно мріяли жити в космічному кораблі або в ляльковому будиночку, а тепер хочете подарувати цю казку власним малюкам? Часом це виявляється не найкращою ідеєю. По-перше, у ваших дітей можуть бути свої уявлення про візуальні привабливості такого дизайну, по-друге, сюжетне оформлення дитячої швидко набридне всій сім’ї, включаючи дитину. Такого не станеться, якщо ви придбаєте в інтернет-магазині https://znayko.com.ua/ чудові, функціональні дитячі меблі.
Ремонт без майбутнього
Діти швидко дорослішають, тому занадто інфантильний дизайн незабаром спровокує необхідність нового ремонту. Навряд чи вступивши в підлітковий вік, ваші діти будуть як і раніше раді жити в оточенні рожевих стін і грайливих хмар. Якщо у вас є можливість і бажання робити ремонт кожні пару років, такий дизайн має право на існування. В іншому випадку краще заздалегідь передбачити, які елементи можна буде згодом замінити.
Ремонт на виріст
Є і зворотна сторона медалі: часом батьки, усвідомивши необхідність економити, відразу облаштовують для дошкільника «дорослий» інтер’єр з комп’ютерним столом і великою бібліотекою. В результаті виходить, що малюк не отримує задоволення від гри тут і зараз, а живе в постійному очікуванні дорослішання. Розумний вибір - гармонійно поєднувати «дитячі» і «дорослі» елементи і планувати, куди згодом ви зможете вписати додаткові меблі.
Неякісні матеріали
У гонитві за економією ми часом замінюємо якісні оздоблювальні матеріали більш дешевими аналогами, і якщо дорослі готові терпіти синтетику в будинку, то дітям постійний контакт з нею загрожує погіршенням здоров’я. Наприклад, лінолеум з безлічі хімічних сполук, формальдегід в складі ламінату або синтетичний ковролін можуть спровокувати у малюка напади головного болю. Вибираючи оздоблювальні матеріали для дитячої, стежте за маркуванням і шукайте найбільш екологічні варіанти.
Буяння фарб
Занадто велика різноманітність кольорів погано позначиться на здатності дитини до концентрації, викличе підвищену збудливість. Оптимальний варіант - світла тепла основа і кілька яскравих акцентів.
Занадто дорогий декор
Ми не закликаємо економити на дітях, але звертаємо увагу на очевидний факт: брендові меблі і авторський декор цінують перш за все дорослі, дітям же потрібна свобода рухів. Нехай це буде функціональна обстановка, яку не страшно трохи зіпсувати фломастером або подряпати під час гри.
Непродуманий простір для зберігання речей
Дитяча вимагає прибирання значно частіше, ніж будь-яке інше приміщення в будинку. Особливо це стосується розкиданих іграшок: безлад зведе нанівець всі зусилля по декоруванню кімнати. Одним ящиком під ліжком тут не обійтися. Як показує практика, чим далі прибрані іграшки, тим менше ймовірність, що дитина захоче в них грати. Великі предмети краще зберігати на відкритих стелажах, дрібні, на зразок деталей конструктора, в текстильних мішках, відрах або банках.
Брак світла
Кількість природного світла відбивається на настрої дитини, тому намагайтеся забезпечити його приток за рахунок максимально відкритих вікон. Штучне світло повинне бути досить яскравим, щоб заповнювати всю кімнату, без різких переходів від світла до тіні. Не забудьте про нічнику: вибирайте модель, яка дає м’яке матове світло.