Stella McCartney розробила найекологічніші шкарпетки

Ви знали, що виробляючи 350 000 тонн одягу в рік, індустрія моди є другим за величиною сектором, які забруднюють навколишнє середовище? Процес виробництва одягу в промислових масштабах, починаючи від виготовлення тканин і закінчуючи поставкою готового матеріалу в магазини, впливає на природу вкрай згубно. Справа у тому, що на виробництво тканин витрачається величезна кількість енергії, води і хімікатів.

Stella McCartney - дизайнер, яка своїм прикладом показує, як можна змінити цю ситуацію на краще. Вона бере до уваги навіть дрібниці, наприклад, шкарпетки. На шоу осінь-зима 2018 кожен гість отримав пару екологічних шкарпеток, які на 85% зроблені з перероблених матеріалів без використання хімікатів, барвників і пестицидів. До речі, ось тут nocki.com.ua можна вигідно замовити якісні шкарпетки з натуральних матеріалів.

Шкарпетки від Stella McCartney в яскраво-жовтому кольорі складуть ідеальну пару кросівкам і кедам, а може бути і ботильйонам зі штучної крокодилячої шкіри з нової осінньо-зимової колекції, яка вже надійшла в продаж.

Варто зазначити, що і інші компанії досить плідно працюють у цій еко-ніші. Зокрема, відома компанія зі Швейцарії, під назвою «Rohner» теж випускає екологічні шкарпетки. Компанія працює з 1933 року і з тих пір значно процвітає в своїй справі. Перевагою їх продукції є те, що асортимент компанії величезний, розрізняються моделі за призначенням і своїми функціональними якостями.

Виробники використовують екологічний текстиль, який впливає благотворно на організм людини, а також не завдає шкоди навколишньому середовищу. До складу шкарпеток також входить бавовна, бамбук, кашемір або шовк. В асортименті є шкарпетки для активного способу життя і занять спортом, а також для повсякденного носіння і для бізнесменів.

В основному використовується органічна бавовна, і в деяких нових моделях - целюлозні волокна з водоростями. Такі волокна при використанні виділяють вітаміни, амінокислоти, мікромінерали, які живлять шкіру стопи і містяться у водоростях. У целюлозне волокно крім усього вище перерахованого, додають ще й срібло, яке захищає від бактерій і дезодорує. Така екологічна концепція шкарпеток розроблена за новітніми технологіями, і є нешкідливою у всіх сенсах цього слова.