Ідеальне зберігання речей: як вибрати чохол для одягу

Грамотне зберігання одягу - питання, що займає розуми багатьох дбайливих господинь. І неважливо, чи стосується справа дорогих брендових речей чи просто улюблених і затишних светрів і кофтинок. Рано чи пізно, власниця гардероба починає розуміти, що справжній порятунок від пилу, забруднень і підступних комах - чохли для зберігання одягу.

Проблема, де купити, навіть не виникає: це можуть бути магазини промислових товарів, гіпермаркети або, що в наше століття божевільних швидкостей найбільш оптимально і зручно, інтернет-магазини, зокрема https://dsmax.com.ua/. Саме вони надають максимальний вибір для покупця серед всіляких моделей чохлів для зберігання одягу, що відрізняються тканинної фактурою, кольором, прозорістю і, звичайно, розмірами.

І ось тут головне - не розгубитися серед цього різноманіття. Визначимо ключові моменти, про які варто замислитися перед покупкою найзручнішого і корисного для конкретної речі чохла, і тоді він виконає своє призначення з блиском, прослужить не один сезон і збереже привабливий зовнішній вигляд улюблених речей. 

Призначення 

Для початку слід чітко сформулювати, для яких саме ситуацій буде використовуватися чохол:

• Поїздка, подорож, тривалий переїзд. Для цих випадків купується дорожній чохол: він зовсім не обов’язково повинен виглядати естетичним художнім шедевром з ручною вишивкою і стразами Сваровські. Його основна мета - надійний захист поміщеного в ньому одягу від дорожніх пилових забруднень, світла, вологи, пошкоджень. Як правило, дорожні чохли виконуються з щільного і міцного матеріалу, що не дозволяє їм розірватися при першому ж необережному русі.

• Гардеробне зберігання «складних» речей. Для предметів одягу, що легко мнуться, або що не підлягають прасуванню відмінно підійдуть об’ємні підвісні кофри: трикотажні вироби, сукні зі складним декором і оздоблювальними елементами, сорочки і блузки будуть ідеально відчувати себе у власних «будиночках».

• Сезонне зберігання верхнього одягу. Шуби, пальта, дублянки і пухові куртки - ті речі, які займають в будь-якому гардеробі левову частку простору. Дуже значні за обсягом, вони вимагають для свого зберігання і відповідного простору, що не дозволяє утворитися заломам, перегинам, складкам. Чохли, придбані для зберігання верхнього одягу, повинні мати бічну вставку, що забезпечує необхідний для речей додатковий обсяг.

• Повсякденне зберігання одягу. Для зберігання часто вживаного одягу (спідниць, брюк, костюмів, блейзерів і т.д.) використовуються звичайні окремі чохли. Їх тип, розміри, дизайн і матеріал виконання та кольорова палітра залежать тільки від конкретної речі і смакових пристрастей господаря.

Матеріал чохла

На ринку чохлів для зберігання одягу представлено кілька основних фактурних матеріалів:

• поліетилен або ПВХ плівка дозволяє бачити одяг, що знаходиться всередині одяг, і додає чохлу значну міць. Однак, цей матеріал абсолютно не дихає і може підійти тільки для короткочасного зберігання одягу, наприклад, для переїзду.

• міцний і зносостійкий нейлон - часто використовується виробниками чохлів для одягу, як дуже практичний і недорогий матеріал.

• найбільш популярний варіант - нетканий матеріал спанбонд. Він відмінно проводить повітря і володіє високою міцністю, а завдяки особливій фактурі, є надійним захистом одягу від бруду, пилу і дії сонячних променів. Не деформується при пранні, легко чиститься і відрізняється міцністю.

• до бавовняних матеріалів, особливо призначених для зберігання хутряних і шкіряних виробів, відноситься так званий «меблевий текстиль» (канвас). Його універсальність, відмінні повітропроникні і гігроскопічні якості, унікальна шарувата структура і дуже високий ступінь зносостійкості роблять цей відносно новий вид тканини все більш поширеною при виготовленні чохлів і кофрів для одягу.

Відштовхуючись в своєму виборі від матеріалу чохла, слід враховувати пропонований ним захист від пилу, запахів, вологи, комах, і, звичайно, що особливо важливо для правильного зберігання одягу, повітропроникність.