Корисні поради по догляду за ліжком

Такі меблі як ліжко є центром спальної кімнати. Як естетичним, так і функціональним. Тому йому приділяється особлива увага. Особливою популярністю користуються м'які ліжка. Вони перетворюють спальну кімнату, створюючи обстановку затишку, тепла і комфорту. Однак їм потрібен особливий догляд. Якщо слідувати нескладним правилам по догляду за м'якими меблями, то можна істотно продовжити термін їх експлуатації.

Оббивка для таких меблів може бути з різних матеріалів. Тому і догляд для неї потрібен індивідуальний.

Догляд за шкірою

Натуральна і штучна шкіра відрізняються високою міцністю. Крім цього вони зручні в експлуатації, так як завдяки своїм властивостям досить легко очищаються від забруднень. Навіть якщо на ліжку з’явилася масна пляма, то шкіра через деякий час все «поглине», не залишивши нагадувань про бруд.

Дуже важливо підтримувати вологість даного матеріалу і категорично заборонено розміщувати дані меблі під прямими променями сонця.

В процесі експлуатації шкіра «засалюється» і втрачає свої естетичні властивості. Повернути їй первозданний вигляд можна за допомогою суміші з оцту і горілки, протерши нею всю поверхню оббивки.

Тріщини і надрізи на таких меблях можна усунути за допомогою спеціальних засобів, наприклад, «рідкої шкіри».

Категорично забороняється використовувати ацетон, пральний порошок, а також ж сушити плями феном. При використанні цих засобів шкіра втратить свою еластичність, а отже і зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики ліжка будуть зіпсовані.

Догляд за флоком

Для створення м’яких меблів, в тому числі ліжок, часто використовується такий матеріал як флок. Така оббивка легко миється, не вигоряє на сонці, не вбирає рідини, а також стійка до механічних пошкоджень, наприклад, котячим кігтям.

Догляд за даними меблями не вимагає спеціальних засобів. Справа в тому, що флок дуже чутливий до впливу хімічних компонентів. Для регулярної турботи за цією оббивкою досить протирати її ганчіркою, можна пилососити. А ось якщо на ній з’явилася пляма, необхідно промокнути її теплою мильною водою (мило має бути м’яким) і залишити на невелику кількість часу (близько 5 хвилин). Після цього потрібно потерти забруднене місце чистою губкою, а мильну піну промокнути серветкою.

Не забудьте після того як пляма висохне, погладити його через марлю. Це потрібно для того, щоб форма матеріалу відновилася. Якщо плями на оббивці важко вивести даними способом, то допускається використання професійних засобів для чищення, але тільки обов’язково тих, які мають водну основу.

Догляд за замшею

Ліжка, оббиті замшею, не тільки добре виглядають, але і володіють хорошими експлуатаційними властивостями. Наприклад, замша зносостійка, стійка до вологи і вигоряння. Однак вона вимагає до себе ретельного догляду. Так, їй потрібно регулярне щотижневе чищення - меблі потрібно пилососити.

Якщо на матеріалі з’явилися плями, змочіть їх мильним розчином (потрібно використовувати мінімум води) і протріть ці місця чистою губкою. Потім висушіть поверхню, використовуючи сухі рушники. Якщо бруд вже глибоко в’ївся, то використовуйте спеціальні засоби для замші і м’які щіточки.

Здоровий, міцний сон - запорука хорошого самопочуття, позитивного настрою, і ефективної працездатності на цілий день. Облаштуйте грамотно своє місце для сну, а поможуть вам уцьому кісні, комфортні і стильні двоспальні ліжка, які вигідно можна придбати в інтернет-магазині matroluxe.ua.