Вейп: шкідливо чи ні?

Сучасні виробники вейпу представляють свій товар як гарну альтернативу традиційному тютюну. Багато людей приймає рішення кинути палити таким чином.

Та, незважаючи на те, що він має менший вплив на здоров’я людини, постійне його використання здатне привести до певних наслідків. Тож чи шкідливий вейп? Детальніше читайте за посиланням http://smol.net.ua/. Тут ви також можете замовити вейп.

dtqg

Чи шкідливий вейп?

Вейп – це інгалятор, всередині якого розташований нікотиновий картридж і батарейка.
Під впливом електричного струму картридж починає випаровувати нікотин, який вдихає курець. На відміну від звичайних сигарет він не виробляє смоли і токсичного диму, що так шкодять здоров ’ю.
Але і цей спосіб куріння має певний ряд небезпек, тож розглянемо декілька міфів про нього:

  • Чисті випаровування від вейпу. Не дивлячись на те, що при видиханні курець вивільняє приємний запах з димом, в вейпі можуть міститись різні небезпечні компоненти, як важкі метали і формальдегід. В начинці також має місце поліетиленгліколь, що може стати сильним подразником для дихальної системи і очей. До того ж, курець завжди має можливість збільшити кількість випаровувань, а значить, збільшити вплив нікотину на свій організм. Шкоду він приносить не тільки собі, але і оточуючим.
  • Вейп повністю безпечний. Це твердження не зовсім вірне. Як говорять вчені, нікотин у рідкому вигляді більш токсичний. При ковтанні випарів навіть були зафіксовані випадки отруєння дітей та дорослих.
  • Вейп допомагає кинути палити. Результати щодо цього суперечливі. Деяким людям вдалось скоротити кількість підходів до викурювання сигарет, але з часом, вони кортять збільшити дозу. За статистикою 90% людей, що почали курити вейп і не помітили, як це стало їх шкідливою звичкою.
  • Вейп схвалений міжнародною організацією здоров’я. Експертам досі не вдалось знайти переконливого доказу щодо того, що він не наносить шкоди організму людини. Тому не треба знаходити виправдання щодо того, що перехід на такий сучасний спосіб куріння здатний збільшити тривалість вашого життя.

Тож, у підсумку можна сказати, що вейп про вейп ходить багато невірних або ж навіть неперевірених думок, незважаючи на те, що по ряду причин вам може здаватись інакше. Звичайно, кожен сам має вирішувати чи слід переходити на нього, якщо ви бажаєте кинути палити. Хтось, враховуючи представлену вище інформацію, може зробити висновок про те, що використовувати вейп, як альтернативу звичайній сигареті – не найкращий вибір, а комусь він навпаки припаде до душі.