На сьогоднішній день існує два основних види таких підлог: перший - на основі нагрівального електричного кабелю, сюди ж відносяться і спеціальні мати з кабелем невеликого діаметра, другий - інфрачервона плівкова підлога. Завітавши в інтернет-магазин ЭлектроДруг Одесса ви зможете замовити там обидва види, які монтуються в залежності від конструкції під плитку, ламінат, в стяжку. За якість, ефективність і довговічність можете не сумніватися, адже тут представлені системи провідних світових виробників таких як Raychem, Nexans, Extherm, Devi, Hemstedt. Заслуговують уваги, насамперед своєю доступною ціною, і більш бюджетні варіанти теплих підлог, в тому числі і вітчизняних виробників.
Також в інтернет-магазині e-dryg.com.ua ви зможете замовити терморегулятори, і системи сніготанення та антизледеніння на основі нагрівальних кабелів. А щоб підібрати найбільш оптимальний варіант електричного обігріву, а також дізнатися більше про особливості монтажу, і експлуатації теплих підлог, ви можете в любий зручний час зв’язатися з досвідченими консультантами компанії «ЭлектроДруг».
Які ж конструктивні особливості різних видів електричних підлог? Нагрівальні кабелі діляться за принципом роботи на саморегулюючі і резистивні. При цьому мають різний діаметр, потужність і довжину. У резистивних кабелях є одна або дві жили з підвищеним опором. Електричний струм, проходячи через них, перетворюється на теплову енергію. У саморегульованих кабелях нагрівальним елементом виступає полімерна матриця. Якщо в резистивному кабелі при перегріванні виходить з ладу вся система, то в саморегулюючому знижується струм тільки в перегрітій ділянці, решті кабель працює в штатному режимі. Дана властивість забезпечує більший термін служби системи, але вартість такого кабелю в кілька разів більше резистивного.
Нагрівальні мати являють собою сітку зі скловолокна певної ширини, на яку закріплено нагрівальний кабель невеликого діаметру з певним кроком. Такі мати можуть мати різну питому потужність на 1 м2, але не можуть зрівнятися з нагрівальним кабелем великого діаметра і потужності.
Плівкова електрична тепла підлога - полотно щільного поліетилену шириною 0,4 - 1 м, в який запаяний графіт. Саме графіт і є нагрівальним елементом. Свою назву «інфрачервона тепла підлога» така система отримала за те, що працює в діапазоні температур, що найкращим чином сприймаються людським організмом, від +20 до +45 ° С. Графіт розташований в плівці у вигляді смуг, навіть якщо одна з них вийшла з ладу, інші будуть працювати, як і раніше, підлога буде теплою.
Перед тим як вибрати електричну теплу підлогу в інтернет-магазині «ЭлектроДруг», необхідно визначитися з якою метою ми будемо їх використовувати. Чи буде тепла підлога виступати основним джерелом тепла в приміщенні або просто нагрівати поверхню підлоги до комфортної температури, а основне опалення буде реалізовано іншим способом. Також важливу роль при виборі має фінішне підлогове покриття.
Якщо в якості підлогового покриття планується використовувати ламінат, лінолеум, ковролін або паркетну дошку, а завдання теплої підлоги полягає в тому, щоб нагріти поверхню, то цілком розумним буде використання інфрачервоної плівкової теплої підлоги. По-перше, вона не вимагає заливки бетонної стяжки, а монтується безпосередньо під покриття. По-друге, вона економічна.
Щоб нагріти керамічну плитку, найкраще використовувати нагрівальні мати. Відразу після їх монтажу укладається кахель на плитковий клей без додаткового теплоізоляційного шару. В такому випадку поверхня підлоги буде швидко і якісно прогріватися.
Вибираючи між нагрівальним кабелем і матами, слід задуматися над двома питаннями: перше - наскільки можна дозволити підняти рівень підлоги, друге - система «тепла підлога» буде основним опаленням, чи додатковим.
Перевагою нагрівальних матів є можливість їх монтажу безпосередньо під підлогове покриття, без облаштування бетонної стяжки. У цьому випадку рівень підлоги піднімається на 1,5 см, не більше. Але із завданням обігріву всього приміщення мати не впораються, для цього вони занадто малопотужні. Тоді вибір необхідно зупинити на укладанні нагрівального кабелю в стяжку з цементної суміші, яка буде виступати додатковим джерелом тепла. Рівень підлоги тоді підніметься від 5 до 10 см.