Нові розумні годинники зможуть розпізнати будь-який предмет

По інтернет-мережі давно гуляє інформація про те, що нові розумні годинник навчилися розпізнавати предмети. Нещодавно ці чутки підтвердили вчені з Університету Калгарі і Дортмундському коледжу. Вони повідомили про те, що спільно з китайськими колегами ведуть активну роботу по впровадженню в смарт-годинники здатності розпізнавати будь-який предмет.

Говорити про масовий запуск цієї цікавої системи в серійне виробництва поки рано - дослідження знаходяться на початковій стадії. Вчені рапортують про те, що їм вдалося добитися рівня безпомилковості не менше 95,8%. Така цифра здається значною, але щоб застосовувати можливості продукту ширше, доведеться істотно збільшувати такий параметр. Тому, якщо вам прямо зараз потрібен просто хорошої якості стильний годинник по доступній вартості, відвідайте магазин годинників Бест Тайм, там ви знайдете широкий асортимент оригінальних механічних і електронних (в тому числі “розумних”) мультифункціональних моделей від відомих виробників.

Повертаючись до описуваного концепту, зазначимо, що на даний момент аналогічними здібностями володіють деякі просунуті NFC-чіпи, але якість їх роботи далека від ідеальної. Отримана в результаті досліджень технологія повинна вирішити назрілу проблему сполучення різних електронних пристроїв. На даний момент це ускладнюється необхідністю використання єдиного стандарту зв’язку і роз’ємів, а також оснащення пристроїв додатковими чіпами, що сильно збільшують споживання електроенергії.

Розпізнати предмет по світлині годинники повинні навчитися завдяки використанню електромагнітної індукції. Вже існує прототип першого такого гаджета. З боку він дійсно нагадує годинник, але головною відмінністю є розташування в корпусі спеціальної бічної плати, підключеної до п’яти котушок індуктивного типу. В результаті роботи такої котушки виникає електромагнітне поле. Предмети, що потрапили в його межі самі починають створювати струм. Приладу досить прийняти такий зворотний зв’язок, обробити її і зробити висновки щодо конкретного типу предмета.

Паралельно готується і додаток, що розпізнає предмети за фото, а також можливість визначати обриси речей, що не проводять струм. Це досягається використанням спеціального стікера із фольги.