Вибираючи спортивний одяг, перш за все потрібно акцентувати увагу на типи тканини, особливостях покрою, наявності додаткових аксесуарів.
Звичайно ж, таке вбрання має буди найвищої якості, і найкраще - від перевірених виробників. А тому, щоб не нарватись на якийсь сумнівний фальсифікат, ознайомтесь по посиланню одяг для спортзалу з асортиментом моделей, що пропонує інтернет-магазин sportonline.store, а це, зокрема, лосіни і легінси, майки, топи, трико, футболки, компресійний одяг, спортивні костюми відомих брендів. А швидко вибрати потрібний аксесуар вам допоможе зручна система пошуку, що включає фільтри по типам, розмірам, кольорам, виробникам, ціні.
Тканина і технологічні особливі
Ще кілька років тому в якості найоптимальнішої для спортивного одягу тканини використовували бавовну. На сьогоднішній день вона теж використовується, щоправда у поєднанні з синтетичними матеріалами, зокрема поліестером. А причиною тому є здатність бавовни сильно намокати від поту, і затримувати його на своїй поверхні, в результаті чого підвищується ризирк застуди після значних фізичних навантажень.
На відміну від бавовни поліестер затримує у собі значно менше вологи, тому одяг з нього сохне набагато швидше. Ще один популярний синтетик - спандекс має відмінні характеристики повітропроникності, а також стійкості до зноування і забрудності, що теж важливо при занятті спортивними вправами.
Багато виробників використовую також поліамід, завдяки якому одяг по-перше не липне до шкіри, а по-друге тіло отримує достатню кількість повітря.
На сьогоднішній день досить поширена технологія виробництва двошарової тканини. Завдяки використанню різного синтетичного матеріалу (ті ж поліестер, поліамід, тощо) у поєднанні з натуральними волокнами (бавовна), створюється особливий матеріал з товстішим плетінням всередині, і тоншим зовні. В результаті продукти потовиділення швидко виводяться на поверхню, і випаровуються.
Варто зазначити, що провідні бренди інтенсивно експерементують зі складом тканин, що дає змогу покращувати комфорт і результативність тренувань, щоправда свої ноу-хау зазвичай тримають в секреті.
Фасони
Раніше ідеальне тренування асоціювалось з речами досить вільного крою. Це, зазвичай, були широкі штани, розтягнуті футболки, і все інше, що не тисне, і не сковує рухів.
Зараз ситуація дещо змінилась, і людей, котрі серйозно займаються фітнесом, чи іншими спортивними дисциплінами дратують такі “вітрила”. Більше того, вони заважають розтяжці, знижують аеродинамічні показники. Тому, щоб добитися бажаних ре6зультатів потрібно підбирати таким чином одяг, щоб він щільно прилягав до тіла, і втой же час не обтягував. Сучасні синтетичні матеріали відмінно запобігають прилиманню футболки, трико, легінсів чи штанів прилипне до тіла.
Окрім того для підвищення вентиляції тіла, часто спортивний одяг в найбільш проблемних зонах (пахви, спина, і інші) забезпечується різноманітними сітчастими елементами.
Компресійний одяг
Щоб без особливих проблем перенести інтенсивні фізичні навантаження фахівці радять використовувати спеціальні компрессійні аксесуари, які до речі, широко представлений в інтернет-магазині sportonline.store. Погодьтесь, такий одяг має чудовий вигляд, але головне - з його допомогою вдається звести до мінімуму негативні наслідки інтенсивних фізичних тренувань, особливо важкоатлетичних і бігових.
Компресійна білизна рівномірно і делікатно здавлює кінцівки, що убезпечує появі набряків, і нормалізує роботу судинної системи. Окрім того, такий одяг суттєво знижує мязову біль. Втім носити його рекомендується тільки у випадку інтенсивних тренувань, бо надмірне захоплення ним загрожує зниженням тонусу судин.