Якщо говорити про тих, хто дотримується дієти, веде здоровий спосіб життя і займається спортом, то їм дещо простіше. Зазвичай на добу такі люди споживають приблизно 2000 калорій і, наприклад, якщо на новорічних святах людина з’їдає вище норми, припустимо 2500 калорій, перш за все їй потрібно компенсувати добовий калораж. Для цього необхідно використовувати метод зигзага - вранці з’їсти звичні 2000 калорій, а на другий день скоротити раціон до 1800 калорій. Такий спосіб дозволить відновити звичну швидкість роботи метаболізму і не дасть святам завдати шкоди фігурі.
Взагалі, лікарі радять проводити такі розвантажувальні дні приблизно раз в 10 днів для того, щоб базальний обмін речовин правильно функціонував. А окрім того, на сайті http://tvoimir.eu/разгрузочные-дни-по-луне-2019/ ви дізнаєтесь чому правильніше здійснювати розвантажувальні дні по місячному календарі.
Що стосується людини, яка зазвичай не стежить за харчуванням, відновлення буде проходити в кілька етапів. Для початку потрібно згадати все, що людина з’їла за ці дні, а ще краще записати і за допомогою спеціальної програми порахувати отримані калорії. Відразу варто відзначити, що варіант «тиждень посидіти на гречці з кефіром» не принесе ніякого ефекту. Після різкого зниження калорій і вуглеводів організм починає черпати енергію з м’язів і печінки. Тому така «екстренна» дієта стає стресом для всього організму. Будь-яке надходження навіть невеликої кількості вуглеводів за собою спричинить збільшення ваги, таким чином, організм відновлює запас глікогену в м’язах і печінці.
Також не варто сподіватися на всілякі смузі і різні комплекси для схуднення - все це загрожує захворюванням кишечника, порушенням всмоктування і гастритом, так як після святкових застіль організм людини в цілому дуже ослаблений. Велика кількість клітковини, яка міститься в цих продуктах, працює в шлунку як йоржик, виводить з організму всі мікроелементи і речовини - погані і хороші.
Наступний етап відновлення після підрахунку калорій - скоротити їх в своєму раціоні. Наприклад, досить прибрати один прийом їжі або прибрати перекушування. Для розвантаження організму найкраще скласти розклад прийомів їжі, наприклад о дев’ятій ранку, о першій годині дня і о сьомій вечора - це і є хороша розвантаження для організму.
Підводячи підсумок, лікарі зазначають, що розвантажувальні дні не повинні кардинально змінювати звичний раціон, а повинні полегшувати роботу шлунково-кишкового тракту. І для цього достатньо розмежувати прийоми їжі і незначно знизити калорійність усього раціону.
До того ж не варто відразу після свят ставати на ваги і жахатися побаченим цифрам. Є таке поняття, як вуглеводні набряки і, на жаль, після свят вони неминучі. Просто почніть правильно харчуватися і через кілька днів набряки зійдуть, а ваші звичні форми повернуться