Повітряні кульки - чудовий декор для будь-якого свята

Повітряні кульки як елемент святкового декору давно і міцно зайняли свою нішу, потіснивши, а вірніше, органічно доповнивши прикраси з тканини, паперу і живих квітів. Поступово на зміну простенькій зв'язці, що радує своїми яскравими фарбами, прийшли повноформатні вироби: майстерно сплетені гірлянди, незвичайні по красі і складності фонтани і букети, складені фігури, панно.

Переваги повітряного декору

Без повітряних куль складно уявити не тільки дитячий захід, але і будь-яке святкування, будь то весілля, міське свято, ювілей або корпоративна вечірка. Це найбільш святковий і ошатний вигляд прикраси. Навіть простенькі композиції з кульок створюють відчуття свята, несуть величезний заряд позитивної енергетики. Ви лише подивіться на сайті https://idea.kh.ua чудові приклади застосування простих надувних і гелевих куль для оформлення різних святкових заходів від компанії IDEA! Погодьтесь, такий декор підніме настрій навіть у найзатятішого песиміста.

Прикраси з куль легко і зручно монтувати. Якщо тканину потрібно вміти красиво драпірувати, паперові прикраси також вимагають певних навичок, тимчасових витрат, знання технологій (квіллінг, оригамі), то кулями можна прикрасити приміщення, навіть не вдаючись до допомоги фахівців.

Не останню роль відіграє економічність в порівнянні, наприклад, з живими квітами або тканиною.

Кулі - дуже виразний засіб. Смислове навантаження несе певне поєднання кольорів (жовтий і блакитний, для прикладу), застосування символічних фігур (серця, зірки), використання в якості малюнків логотипів, гербів.

Це не тільки прикраса, а й елемент шоу. Стало традицією відпускати кульки в небо, обсипати гостей конфетті з кулі-сюрпризу.

Варто зазначити, що повітряні кулі можуть принести користь і після свята. Це прекрасна іграшка для дітей. Якщо кульок багато, їх можна подарувати дитячому саду або інтернату.

Прийоми та елементи оформлення інтер’єру кулями

Стиль оформлення свята за допомогою повітряних куль залежить від польоту фантазії і рівня майстерності дизайнера-декоратора. Але існують і деякі базові прийоми, що лежать в основі цього мистецтва.

1. Кулі під стелю. Кулі з гелієм під стелю, прикрашені красивими стрічками, - проста, стильна і універсальна прикраса. Вона підійде для більшості святкових заходів, але за умови, що стеля не настільки висока, що кулі під нею просто не потраплять в поле зору гостей. Оригінально виглядають в домашньому інтер’єрі: в вітальні, дитячій кімнаті.

2. Зв’язка, хмара. Кілька повітряних кульок з гелієм, зібраних в пучок на одному або декількох рівнях, утворюють зв’язку. Для зв’язки беруть, як правило, латексні або фольговані вироби одного виду, однотонні або різнокольорові. Залежно від кількості і способу кріплення з них формують куля, пучок, хмару. Для хмари потрібно не менше 25-30 куль.

Зв’язки і хмари використовують для прикраси стелі, сцени, з їх допомогою розставляють акценти в святковому залі, оформляють місце для фотографування гостей.

3. Арки, гірлянди, колони. Найпростіша арка - ланцюжок з повітряних кульок з гелієм, закріплених на волосіні і збалансованих за допомогою важків. Додатковий шарм прикрасі надають гарні спадаючі стрічки.

Більш складні арки монтують з гірлянд. Однакові за розміром невеликі кулі пов’язують по кілька штук і щільно кріплять на волосіні. Малюнок створюють за рахунок чергування куль різного кольору. З сплетених гірлянд роблять арки, ними прикрашають колони, поручні сходів, оформляють імпровізовані коридори.

3. Фонтани і стійки. Популярний атрибут повітряного декору - фонтани і підлогові стійки. Їх виконують з гелієвих кульок і звичайних, надутих повітрям. В останньому випадку для кріплення елементів використовують каркас із дроту. Споруджують фонтани висотою 1-2 м з куль різних форми і кольору, візуально в ньому чітко проглядаються стійка і вершина, яку вінчають красивим кулькою, зіркою, сердечком, фольгованої фігурою.

Фонтан з кульок - акцентна прикраса. Її розставляють по периметру залу, біля входу, підстави арки, обрамляють імпровізований коридор.

4. Букети. Букети складаються з різної кількості гелієвих кульок і мають декоративну підставу. Надуті вироби збирають за допомогою волосіні, розташовуючи елементи на різній висоті і надаючи їм задуману дизайнером форму. Часто їх прикрашають фольгированную кулями.

Букет з повітряних кульок - оригінальна прикраса для святкового столу, декорування стін, оформлення зони фотосесії. Готуючи домашнє торжество, ми найчастіше прикрашаємо приміщення своїми руками, в тому числі за допомогою повітряних кульок. Але якщо мова йде про серйозний і відповідальний захід, потрібен професіонал. Фахівці не тільки правильно підберуть кольори, розмір, форму куль, створять гарні композиції, але і розрахують час їх польоту, надійно закріплять, передбачать нюанси розміщення в залі.