А прослухати цю композицію, а також інші популярні пісні, зокрема відомого репера T-Fest можна по посиланню mp3.bike/9918-t-fest-im-ne-nravitsya.html.
До ери онлайну сингл з композицією «Богемська рапсодія» видавався двічі. У 1975-му і в 1991-му після смерті Фредді Меркьюрі. Обидва рази було продано більше 1 млн екземплярів.
І сьогодні пісня знову злетіла на вершину чартів - і це при тому, що пісні вже 43 роки, і спочатку в її шанси на успіх майже ніхто не вірив. Елтон Джон одним з перших послухав пісню і відгукнувся про неї так: «Та ви що, з глузду з’їхали?». Він вважав, що таке ніколи не візьмуть на радіо і слухати це ніхто не буде.
За всіма законами музичного світу «Богемська рапсодія» не могла стати хітом. Керівництво лейблу, який випускав альбоми Queen, не хотіло видавати її окремим синглом. Казали, що занадто вона дивакувата. Триває композиція 6 хвилин, в той час як на радіо брали композиції протяжністю не більш 3. Виконана вона в розмитому жанрі: і балада, і опера, і хард-рок, і багатоголосе а-капела. Текст пісні - сумбур з незрозумілих слів: Фанданґо, Магніфіка...
Проте «Богемська рапсодія» змінила світ. Запис до сих пір вважається еталоном якості в музичній індустрії. Всі оперні хорові епізоди виконувалися голосами чотирьох учасників групи. Їх голоси просто накладали один на одного. Всього було потрібно 180 накладень! Плівка від такої кількості накладень протерлася і стала практично прозорою. Щоб остаточно записати композицію, треба було три тижні і робота п’яти студій.
Кліп на пісню зробив революцію в сфері музичного відео. Саме після його успіху знімати сюжетні відео на пісні почали всі музиканти. Шанувальники групи досі сперечаються, про що ж ця епічна композиція - про війну у В’єтнамі, про любов, про гомосексуалізм Меркьюрі, про вбивство і про каяття. Але сам автор, Фредді Меркьюрі, сказав про неї просто: «Це одна з тих пісень, які змушують фантазувати. Я думаю, що людям треба просто слухати її і думати про неї ».