Вибір чохла залежить від уподобань користувача та починається з вибору типу аксесуара. І, звичайно ж, хочеться щоб це була якісна і функціональна річ, а не якийсь сумнівний хендмейд, а тому якщо вам потрібен чохол на самсунг а6 2018, або для інших популярних моделей, завітайте до інтернет-магазину vchehle.ua.
Конструктивні особливості
Накладки - найбільш поширений форм-фактор. Вони порівняно дешеві, їх багато - є з чого вибрати. Захищають смартфон від невеликих щоденних механічних впливів.
Бампери - оригінальна конструкція, як правило з металу, що оперізує мобільний по периметру, трохи виступає по краях. Відмінно гасить удари. Завдяки шорсткій поверхні покращує контакт зі шкірою - зменшує ризики вислизання. Завдяки виступаючим краях не дозволяє розбити дисплей при падінні на рівну поверхню. Якщо використовувати в комплекті з захисним склом для екрану і плівкою для задньої панелі - ідеальна форма захисного аксесуара. Виглядає дуже акуратно. Актуально для цінителів легкості і оригінального дизайну, схильних періодично кидати смартфон.
Книжки і фліпи - більш представницькі вироби. Існують в різних варіаціях. Відрізняються тим, що книжка - відкривається по горизонтальній осі, а фліп - по вертикальній. Виробляються переважно з натуральної або штучної шкіри. Деякі виробники доповнюють такі чохли відсіками для кредитних карт і грошей. Непогано захищають при падінні, бережуть від потертостей.
Кишеня - цей же тип чохла відомий, як кисет, з тією лише різницею, що кишеня, як правило, шкіряна, а кисет - тканинний. Сьогодні шкіряні кишені не надто популярні і випускаються для окремих моделей, а тканинні є універсальними. Не сама практична модель - смартфон для використання необхідно діставати з такого чохла, а це зайве тертя і «беззахисний» пристрій під час користування.
Футляр або чохол на ремінь - теж морально застарілий тип чохлів. Сьогодні на ринку практично не представлений. Такі чохли були актуальні для простеньких мобільних телефонів, розташовуючись завжди «під рукою».
Матеріали виготовлення чохлів
Чохли для смартфонів виробляються з таких матеріалів, як
- натуральна шкіра і еко-шкіра;
- силікон, гума та пластик;
- складні полімери;
- дерево;
- метали;
- різна тканину.
Тут можна пояснити, що еко-шкіра - це насправді теж полімерний матеріал, за своїми якостями максимально близький до натуральної шкіри, але гіпоалергенний і нешкідливий для навколишнього середовища, як в процесі виробництва, так і при утилізації.
Складні полімери - це, наприклад, термополіуретан, поліпропілен, полікарбонат, поліорганосилоксани та інші матеріали зі складною назвами, але чудовими фізичними якостями.
З металів найбільш широко використовуються авіаційний алюміній, нержавіюча сталь. Застосовується титан і дорогоцінний метали, однак такі чохли, як правило, коштують дорого і є моделями преміум-класу.
Дерево - більш декоративний елемент. І мова тут йде не стільки про практичність, скільки про ефектність.
Широко поширені комбіновані варіанти використання матеріалів, наприклад, термополіуретановая накладка зі вставками зі шкіри.