Інтернет-магазин http://allrad.com.ua/ пропонує широкий асортимент якісного опалювального обладнання, а саме: стальні, алюмінієві, біметалічні, чавунні радіатори, водонагрівачі, конвекотри, котли.
Панельні і секційні радіатори
Особливості конструкції батареї впливають на ефективність нагріву повітря в приміщенні і можливості зміни конфігурації приладу. Так, у панельних радіаторів єдиний зварений корпус - їх конструкцію ніяк вже не поміняєш. На противагу їм випускаються секційні батареї, що складаються з окремих опалювальних елементів (секцій), з’єднаних між собою різьбовими ніпелями. Завдяки цьому у таких радіаторів можна зменшити або збільшити поверхню обыгріву, прибравши окремі елементи або докупивши нові.
Алюмінієві радіатори
Алюміній - легкий, але міцний матеріал з високою теплопровідністю. Алюмінієві радіатори відрізняються надійністю, довгим терміном служби, малою вагою секцій (що полегшує їх монтаж) і слабкою теплоїнерцією, завдяки чому прилад можна використовувати разом з регуляторами температури. У таких батарей стильний зовнішній вигляд, тому можна легко підібрати модель в залежності від інтер’єру опалювального приміщення.
Але враховуйте і наявні недоліки батарей з алюмінію:
• Схильність корозії, якщо теплоносій містить етиленгліколь або луг;
• Необхідність в видаленні повітря з верхнього колектора;
• Наявність слабкого місця в конструкції - нарізного сполучення секцій;
• Мала межа робочого тиску (до 20 атмосфер).
Сталеві радіатори
Сталь використовується нарівні з чавуном при виготовленні опалювальних приладах вже довгий час. Сталеві радіатори найбільш поширені і прості по своїй конструкції - в панелях пророблені поглиблення, які утворюють сполучні канали і колектори, по яких рухається теплоносій. Така батарея швидко нагрівається і остигає, мінімізуючи втрати енергії, має низький робочий тиск (приблизно 6-9 атмосфер), відносно невисоку вартість і відрізняється елегантним дизайном.
Сталеві радіатори не ідеальні: внутрішня поверхня матеріалу кородує при зливі теплоносія, тепловіддачу приладу значно знижує наявність повітря в опалювальній системі, а різкі зміни робочого тиску можуть призвести до розривів. Але при належному догляді такі прилади можуть прослужити 20-30 років, тому їх часто вибирають для опалення приватних будинків.
Біметалічні радіатори
Ці прилади мають особливу конструкцію: корпус і ребра зроблені з алюмінію, а труби, по яких тече теплоносій - зі сталі. Ці радіатори відрізняються міцністю і довговічністю (термін служби приблизно 20-25 років), сумісні з будь-якими типами труб і прекрасно нагрівають приміщення. Біметалеві батареї стійкі до корозії і без наслідків переносять високий робочий тиску в опалювальній системі (до 40 бар).
Хоч біметалічні радіатори та увібрали в себе кращі якості алюмінію і сталі, такі прилади мають кілька недоліків:
• Вартість моделей вище, ніж у інших типів батарей (на 15-40%);
• Прохідний перетин менше в порівнянні з батареями з алюмінію;
• Висока чутливість до підвищеного вмісту кисню в теплоносії.