Ніхто не постраждає: що таке еко-шкіра

Останнім часом прийнято піклуватися не тільки про себе, а й за те, що відбувається навколо нас. Це і навколишнє середовище, і брати наші менші, і екосистема. Ми всі стаємо більш усвідомленими. Дійсно, люди зрозуміли, що нескінченно споживати не вийде, Земля це «не вивезе», потрібно щось віддавати натомість.

На сайте tailors.com.ua вы сможете дублерин купить по наилучшей стоимости, также компания TAILORS’ предлагает широкий асортимент качественных пальтовых тканей, прикладных материалов оптом и в розницу.

Суспільство стає більш свідомим і толерантним. Сфера моди - теж не виняток. Дизайнери відмовляються від натурального хутра та шкіри на користь більш сучасних матеріалів.

Але якщо раніше штучне хутро було скоріше схоже на килимок, який дістався від бабусі у спадок, а штучна шкіра - на парусиновий скафандр, то сьогодні технології пішли так далеко вперед, що за своїми властивостями «замінники» навіть перевершили натуральний аналог.

Провідні дизайнери беруть естафету і починають використовувати в своїх колекціях еко-матеріали. Що ж таке екошкіра, чому її не варто боятися і чим вона насправді відрізняється від штучної.

Дерматин і шкірозамінник

Те, чим раніше замінювали натуральну шкіру - це дермантин, шкірозамінник. Це тканина на основі синтетичних матеріалів з ПВХ - плівка, нанесена на основу. Така тканина зовсім не пропускає повітря. Тобто взимку в ній холодно, а влітку - жарко. Так, вона досить міцна і зносостійка, тому, до речі, з неї роблять, наприклад, сидіння в автобусах. Але кому хочеться носити на собі те, на чому сидять люди в громадському транспорті?

Екошкіра

Екошкіра - матеріал абсолютно іншої формації. Це прогрес і високі технології. Це мікс всіх переваг натуральної шкіри і шкірозамінника. Такий матеріал робиться з суперсучасного волокна, яке наноситься за спеціальною технологією на натуральну основу. Основа - зазвичай або з бавовни, або з віскозного трикотажу. Для екошкіри як плівкового покриття на виробництві використовується поліуретан. Він має більш складну структуру і склад, на відміну від ПВХ, як у шкірозамінника. Всі необхідні якості формуються за рахунок хімічного синтезу полімеру, тому використання додаткових пластифікаторів не потрібно.

Головною властивістю такого матеріалу є повітропроникність, яка досягається за рахунок формування безлічі мікропор, що проникають в плівку. Завдяки цьому повітря і водяна пара пропускається, а вода - ні.

Другий момент - це ціна виробу, яка стала істотно нижчою через вартість матеріалів. Звичайно, дизайнер, що поважає себе і свій бренд, не пожертвує якістю на догоду ціні. Сучасні еко-матеріали абсолютно відповідають найвищим запитам споживачів.

З кожним роком технології відкривають все більше можливостей виробникам тканин і еко-матеріалів. А дизайнери тримають руку на пульсі і використовують в колекціях найпередовіші знахідки.