Дизайнери пропонують чимало способів розподілу житлової площі: від зведення бетонних стін до декорування текстилем. Але негласні рейтинги популярності очолюють перегородки зі скла. Це пов’язано з особливостями самого матеріалу, адже він міцний і довговічний, надійний і безпечний, простий в догляді, не має протипоказань до вологості і температури, легко прикрашається.
До слова, останнє є мало не вирішальним фактором на користь монтажу перегородки для зонування простору. Адже технології сучасної індустрії дозволяють встановлювати скло з кольоровим напиленням, в вітражній або піскоструминній техніці, з застосуванням алмазного гравірування. Більш стандартні варіанти - матові, дзеркальні, рифлені і тоновані поверхні, ширми з фотодруком або художнім розписом.
А на саті http://greenswift.com.ua ви зможете вигідно замовити такі конструкції. Також компанія «Green Swift» пропонує надійні, функціональні і вишукані цільноскляні і алюмінієві конструкції, скляні і вентильовані фасади.
Плюси використання скляних перегородок в інтер’єрі
1. Збереження відкритого простору. Скляні перегородки не позбавляють приміщення повітря і об’єму, але при цьому створюють ілюзію повноцінного зонування. А установка розсувних перегородок дає можливість трансформувати приміщення в залежності від ситуації, що особливо важливо для невеликого простору.
2. Природна інсоляція. Основний плюс скла - можливість проникнення світла. Тому скляні перегородки в приміщенні з одним вікном - це ще і спосіб додати природне світло в темну частину кімнати.
3. Контроль запахів. Скляні перегородки здатні затримувати запахи і вологу, що особливо актуально при зонуванні склом кухні і вітальні або спальні та ванної.
4. Економія місця. Перегородки зі скла набагато тонші аналогів з інших матеріалів. Тому вони незамінні, якщо потрібно заощадити місце.
5. Стилістична універсальність. Скло виглядає легко, сучасно і доречно в будь-якому интерьерном стилі. Різниця лише в подачі - використанні кольору, фактури, своєрідності конструкції.
6. Широкі можливості для декорування. У скла безмежні можливості для декорування. Воно може бути будь-якого кольору, ступеня прозорості, глянсовості і матовості, гладкості або шорсткості. На нього можна нанести будь-яке зображення, обіграти підсвічуванням. Все залежить від виконуваної функції і стилю інтер’єру.
7. Екологічність. Скло екологічне. Це один з найбезпечніших для будинку матеріалів.
Застереження щодо використання скляних перегородок в інтер’єрі
1. Крихкість. Хоча сучасне скло, що пройшло термічну обробку, і набуває особливої міцності - стає в 5-7 разів міцніше звичайних, і кришиться на негострі осколки, скло все ж можна розбити.
2. Особливий догляд. Скло вимагає певних зусиль в догляді - його треба регулярно мити, тому що на ньому неминуче буде накопичуватися пил і з’являтися відбитки пальців. Неохайний вигляд перекреслить всі плюси вдалого дизайн-рішення.
4. Несумісні з акустичними системами. Скляні перегородки не підходять для приміщень з системою акустики, так як скло відбиває звук і є нестабільним через тремтіння. Це зведе нанівець ефект від використання спеціального обладнання.