Цегла в інтер’єрі: від готичного замку до лофт

Декорувати інтер'єри натуральними матеріалами, такими як дерево, циновки, камені і багато іншого, - цілком звично. А ось цегла - справа зовсім інша. Зокрема, цегляні стіни до сих пір залишаються одним з найсміливіших і яскравих інтер'єрних рішень, які асоціюються зі стилем лофт.

Але цегляна кладка підходить не тільки для них, вона - прекрасно вписується в різні стилі, і до того ж надає інтер’єрам ні з чим не порівнянний шарм. Отже, стіна з цегли в інтер’єрі: як зробити таку?

Справжня цегла

У квартирі це ідеальна знахідка для тих, хто не хоче витрачатися на ремонт, і в той же час прагне зберегти історію будинку. Бояться старих стін або трудомістких робіт не потрібно, розчистити сліди історії досить просто і своїми силами. Сиру цеглу необхідно очистити від сольових розводів, бруду і пилу, шліфувати і затерти нерівності, потім покрити лаком на водній основі, і ефектна стіна готова!

Плитка під цеглу

Її ще називають цегляний вінір - вона сподобається шанувальникам рівної кладки. Декоративна плитка додає інтер’єру атмосферу легкої відчайдушності і рок-н-рольний настрій. Класти її досить просто, та й доглядати за такою стіною особливо не потрібно: достатньо протирати облицювання вологою ганчіркою.

Облицювальна цегла

Хороша вона тим, що набагато тонша будівельної. А це вже плюс, коли не хочеться сильно зменшувати обсяг кімнати. До того ж і важить вона набагато менше, тому таку кладку витримає не тільки капітальна стіна, а й звичайна міжкімнатна перегородка. Текстури можуть бути різними - від гладкої до зістареної. Що стосується кольору, то і тут варіантів безліч, проте великим попитом користується білий.

А на сайті компанії А-КИРПИЧ  https://a-kirpich.com.ua ви зможете вибрати набільш підходящу для ваших потреб облицювальну цеглу, а також інші якісні оздоблювальні і будівельні матеріали.

Давайте тепер розберемося зі стилями. Природно, цегляна кладка відмінно виглядає в інтер’єрі лофт і найчастіше стає ключовою деталлю декору в усьому приміщенні, включаючи навіть кухню, спальню, санвузол.

Романтика

Ми звикли чути і думати, що стилізація під цегляну кладку працює на створення брутальної атмосфери. Але покладена рядами цегла може створити романтичний настрій в кімнаті. Потрібно лише додати правильне світло, вибрати кольори і відтінки текстилю, і індустріальний інтер’єр трансформується в романтичний.

Поп-арт

На тлі цегляних стін - це справжній виклик! Створити інтер’єр в такому стилі зважаться тільки відкриті і емоційні люди. Але боятися колірних експериментів не потрібно: створюємо в кімнаті соковиту контрастну гаму.

Злегка забелена цегла і яскравий диван чудово доповнять один одного. Як варіант, це можуть бути і жовті крісла, зелений стіл або будь-який інший яскравий колір. Таке життєрадісне поєднання можна підсилити за допомогою фактурної гри. Наприклад, грубуватої цегли і дивана в велюрової оббивці.

Готика або неоготика

Стиль на любителя, проте не обов’язково занурювати все кімнати в будинку в похмуру атмосферу пізньосередньовічний замків.

Можна «зіграти в Середньовіччі» лише в одному з інтер’єрів - або навіть тільки на одній стіні, декорувавши її нерівними рядами цегляної кладки. Краще навіть поєднати кілька способів укладання, так створиться відчуття, ніби стіну викладали, доробляли і переробляли «століттями». Дерев’яні балки на стелі, меблі «під старовину» і гобелени не обов’язкові, але вони доповнять потрібну атмосферу і настрій.

Скандинавський стиль

Цегляні стіни і скандинавський дизайн - досить поширена річ. Можна зробити легкий акцент на стінах, але не різко і без контрастних перепадів. Тому для такого рішення більше підходить фарбована в світлі тони, сірий або чорний колір цегла.

Етно

У поєднанні з цегляною кладкою це ще один виразний і дієвий спосіб оживити інтер’єр, прибрати з нього зайву строгість і пом’якшити суворий індустріальний характер. Охриста цегла чудово поєднується з яскравими насиченими фарбами африканських, азіатських чи латиноамериканських тканин, килимів, кераміки. Так що сміливо розвішуйте і розставляйте в кімнаті привезені з далеких поїздок сувеніри та артефакти.