Часті помилки мультиварок та заходи безпеки

Мультиварка, як будь-який інший прилад, може вийти зі строю. Це стосується і елітної техніки. Але, насправді, більшість негараздів з цією кухонною технікою виникає через неправильне використання або через відсутність правильного та регулярного догляду, обережного ставлення. Нерідко, користувачі не читають інструкцію, вмикають пристрій із впевненістю, що все знають. Та потім дивуються, коли мультиварка не вмикається або не виконує свою функцію правильно.

Особливо боляче, коли мультиварка вже стала на вашій кухні настільки запотребованою, що без неї важко уявити своє життя, а вона не готує і навіть не накалюється. Можна купити чашу для мультиварки філіпс або іншого бренду та замінити її. Але робити це має тільки спеціаліст.

Заходи безпеки

Найважливіше: помітили, що мультиварка не стартує в певному режимі, або взагалі не вмикається, негайно вимкніть пристрій та витягніть кабель живлення з розетки. Не намагайтеся користуватися таким приладом, тим більше - його ремонтувати у включеному вигляді!

Сучасна мультиварка здатна сама діагностувати деякі несправності своїх вузлів і агрегатів. Для цього в програму пристрою закладена функція виведення інформації про поломку на дисплей. Наприклад, нерідко, на екрані дисплея може висвітитися помилка з індексом «Е» і набором цифр. Для виявлення поломки в подібних випадках потрібно заглянути в керівництво по експлуатації мультиварки і звіритися зі списком поломок.

Найчастіші помилки

E3

Наприклад, висвітиться помилка «Е3» - зазвичай потрапляння вологи в скороварку, тобто, безпосередньо під знімну чашу. Якщо дозволяють час і певні навички, то в цьому випадку, виправляють поломку зняттям дна мультиварки для тривалого і 100% -го висихання пристрою. Можете застосувати побутової фен - з теплим потоком повітря процес висихання піде ще швидше.

E4

Трохи більше досвіду і навичок знадобиться, якщо на дисплеї висвітиться індекс «Е4» - швидше за все, засмічення датчика тиску. В даному випадку, для виправлення неполадки потрібно пропустити між контактами датчика шматочок дрібної (нульовий) наждачного паперу. Якщо процедура не допомагає - звертайтеся в сервісний центр, де зроблять діагностику та придбають запчастини для мультиварки необхідні по результатам діагностики.

Найчастіші причини, що впливають на працездатність мультиварки:

  • Недотримання правил експлуатації.  
  • Механічні пошкодження.   
  • Виробничий брак.