Особливо боляче, коли мультиварка вже стала на вашій кухні настільки запотребованою, що без неї важко уявити своє життя, а вона не готує і навіть не накалюється. Можна купити чашу для мультиварки філіпс або іншого бренду та замінити її. Але робити це має тільки спеціаліст.
Заходи безпеки
Найважливіше: помітили, що мультиварка не стартує в певному режимі, або взагалі не вмикається, негайно вимкніть пристрій та витягніть кабель живлення з розетки. Не намагайтеся користуватися таким приладом, тим більше - його ремонтувати у включеному вигляді!
Сучасна мультиварка здатна сама діагностувати деякі несправності своїх вузлів і агрегатів. Для цього в програму пристрою закладена функція виведення інформації про поломку на дисплей. Наприклад, нерідко, на екрані дисплея може висвітитися помилка з індексом «Е» і набором цифр. Для виявлення поломки в подібних випадках потрібно заглянути в керівництво по експлуатації мультиварки і звіритися зі списком поломок.
Найчастіші помилки
E3
Наприклад, висвітиться помилка «Е3» - зазвичай потрапляння вологи в скороварку, тобто, безпосередньо під знімну чашу. Якщо дозволяють час і певні навички, то в цьому випадку, виправляють поломку зняттям дна мультиварки для тривалого і 100% -го висихання пристрою. Можете застосувати побутової фен - з теплим потоком повітря процес висихання піде ще швидше.
E4
Трохи більше досвіду і навичок знадобиться, якщо на дисплеї висвітиться індекс «Е4» - швидше за все, засмічення датчика тиску. В даному випадку, для виправлення неполадки потрібно пропустити між контактами датчика шматочок дрібної (нульовий) наждачного паперу. Якщо процедура не допомагає - звертайтеся в сервісний центр, де зроблять діагностику та придбають запчастини для мультиварки необхідні по результатам діагностики.
Найчастіші причини, що впливають на працездатність мультиварки:
- Недотримання правил експлуатації.
- Механічні пошкодження.
- Виробничий брак.