Топ-3 бюджетних туші для вій

Туш для вій — одне з базових засобів в кожній, навіть найскромнішій косметичці. Адже довгі і густі вії моментально надають погляду глибини, а особі - виразності. Відшукати ідеальний засіб не завжди легко: одна подовжує, але склеює, а інша додає об'єм, але обсипається під очі. Ми підібрали кілька варіантів туші за відгуками користувачок, які полегшать вибір і порадують доступною ціною.

Люкс VS мас-маркет: за що платимо

Ціни на туш для вій в косметичних магазинах коливаються від пари доларів масового сегмента до декількох десятків, а то і сотень серед люксової і професійної косметики. У чому ж причина такого діапазону вартості? Коротенько пробіжить по декільком факторам:

  • Бренд. Купуючи люксовий продукт, ви купуєте історію, яка лежить за вибитим на упаковці логотипом. Найчастіше ця історія налічує багато років, а тому й коштує чимало. Мас-і мідл-маркет також приділяють увагу позиціонуванню торгової марки, але купуєте ви в першу чергу продукт для використання.
  • Упаковка. Модні будинки не соромляться, розробляючи дизайн упаковок косметики, тому тюбик туші може походити на вишукану прикрасу. Масові бренди частіше роблять ставку на практичність і зручність у використанні, а не на вигадливе оформлення.
  • Склад. За свої гроші брендова туш обіцяє не тільки фарбувати і подовжувати, а й доглядати за віями. Люксові бренди залучають до розробки наукові лабораторії, які збагачують склад рідкісними цінними компонентами. Найпоширеніший доглядає компонент в мас-маркетинговій туші - натуральний бджолиний віск і вітамін Е.

Як бачимо, різниця є. Та чи варто відкладати з п'яти зарплат, щоб придбати тюбик від Chanel або Dior? Абсолютно ні. Адже туш потрібна в першу чергу для ефекту, а не для того, щоб красиво стояти на поличці і гріти душу. Косметика - справа суто індивідуальна, а тому знайти відмінний засіб без трьох нулів на ціннику не складе труднощів.

1. Maybelline New York Lash Sensational

Надати одночасно обсяг, довжину і красивий вигин - завдання, яке під силу туші Maybelline Lash Sensational. Засіб відрізняється інтенсивним чорним пігментом, який добре фарбує навіть світлі вії від коренів до кінчиків. Оригінальна щіточка з щетинками різної довжини підкручує і додає об'єм без ефекту «лапок павука», а стійка формула тримає завиток цілий день. За відгуками, Lash Sensational справляється навіть з короткими і неслухняними віями - дійсно сенсація за приємну ціну.

2. Eveline Extension Volume Professional

 

Бюджетна знахідка від польського виробника порадує любительок силіконових щіточок. Гострі щетинки відмінно поділяють волосинки, покриваючи кожну вію. Формула швидко підсихає і не відбивається на віках, а також не обсипається під очі. Туш працює за всіма параметрами - подовжує, підкручує, візуально робить вії більш густими. Так що заявлений на тюбику 4D-ефект виправдовує очікування покупців.

3. GlamBee Classic Volume

Класична пухнаста щіточка для пухнастих вій - перша відмінність туші GlamBee. Сама туш відповідає всім параметрам якісного продукту - фарбує, закріплює вигин після щипців для вій, не обсипається і не мажеться. В очі кидається і нетипове для мас-маркету оформлення упаковки: металевий тюбик зі сталевим відливом приємно лежить в руці і нічим не поступається люксовим побратимам.