Починати закладку грядок під помідори слід ще восени. Якщо закупівлю насіння краще робити безпосередньо перед посадкою навіть в тому випадку, якщо Ви замовляєте насіння овочів поштою, то грунту під томати потрібно встигнути сформуватися. Однак і навесні можна зробити досить якісну грядку. Ми зараз розповімо про ці способи.
Отже, якщо Ви робите грядку під помідори навесні - спушіть грунт. Якщо грунт важкий, то постарайтеся позбавити грядку від грудок. По можливості додайте в грядку пісок. Внесіть добре перепрілий перегній і попіл. Восени маніпуляції з грядкою ті ж самі, що і при весняній підготовці, тільки попелу фахівці радять вносити більше, а перегній може бути не настільки сильно перепрілим. Під зиму грядки краще укрити товстим шаром трави, соломи або листового опаду. Тільки не використовуйте листя з-під дуба і горіха, краще брати липовий або фруктовий опад.
Пам’ятайте, що помідори люблять супіщані грунти з кислотністю не вище 6,5. Ідеальним варіантом буде вибрати під посадку помідорів грядку, в якій росли в минулому році огірки або хоча б пророщувалось насіння огірків на розсаду. Також добре підходять грядки з-під капусти і кабачків. Ці культури насичують грунт корисними для томатів речовинами. Власноруч вирощена розсада дає кращий врожай, ніж покупна, так як вона легше переносить період пересадки і швидше приживається. Звичайно, для цього розсада повинна бути вирощена правильно.
В першу чергу, потрібно уважно вибрати і купити насіння помідорів, віддаючи перевагу перевіреним стійким сортам. А ось тут https://semena.cc/ru/s/49/semena-tomata-rozovyj ви зможете замовити насінневий матеріал рожевих помідорів, повірте, це справжній делікатес для поціновувачів смаку томатів! Також на сторінках цього інтернет-магазину ви знайдете корисні поради по вирощуванню і догляду за цими, та іншими сортами.
В процесі вирощування розсади їй потрібно забезпечити нормальне освітлення і періодично виносити рослини на свіже повітря для зміцнення і загартовування, щоб вони не витягнулися і не витончились. Під вирощену розсаду в підготовленій грядці потрібно викопати глибокі лунки, мінімум 15 сантиметрів глибиною. У кожну лунку помістити по 1 рослині, при необхідності обірвавши нижнє листя. Рослини заглиблюються в землю настільки глибоко, наскільки це можливо. В землі помідори сформують додаткові корені і укореняться швидше, почавши давати рясний урожай.