В місцях великого скупчення народу, де заборонені польоти на вертольотах, а також у важкодоступних місцях допомогу може надати аерозйомка з квадрокоптера. Туристичні агентства з готовністю замовляють світлини визначних історичних і природних пам’яток, знятих з висоти пташиного польоту. Зйомка за допомогою безпілотного пристрою може використовуватися як бізнес і приносити чималий дохід, а може виявитися просто розвагою і принести масу задоволень.
Безпілотний літальний апарат, яким є квадрокоптер, його ще називають дроном (тобто роботом) або мультикоптером, що теж вірно, на 90% управляється самостійно за допомогою програмно-апаратного софта і не потребує контролю з боку людини. Тобто квадрокоптера можуть літати і здійснювати різні дії під час польоту самі за допомогою GPS і системи управління. Квадрокоптер рухається за допомогою чотирьох гвинтів, при цьому два з них обертаються проти годинникової стрілки, а два - за годинниковою, звідси і назва.
Дуже складно продати дорогий об’єкт, якщо не надати потенційному клієнту найдетальнішу інформацію про нього. За допомогою аерофотозйомки можна створити відеофільми парку розваг, кемпінгу або садової ділянки і отримати зображення об’єктів з таких незвичайних ракурсів, які зможуть справити враження на найвимоглливішого замовника. Все це ви зможете отримати, замовивши послугу фото і відео аерозйомка в Києві в компанії Davideo.
Де використовують дрони
Застосування в сільському господарстві може стати одним з найбільш перспективних напрямків використання квадрокоптера. За фотографіями, які роблять безпілотники, фермери можуть спостерігати за станом врожаю, дізнаватися, чи не хворіють рослини і чи справні іригаційні системи.
Агентства нерухомості активно інвестують в нову технологію, яка дозволяє їм робити оглядову зйомку об’єктів нерухомості, завдяки чому потенційні клієнти можуть заздалегідь дізнатися, як буде виглядати їх будинок або офіс, і, крім того, побачити, що розташовано навколо нього.
Використання квадрокоптера в журналістиці дозволяє отримати рідкісні кадри з небезпечної для життя зони, а також у важкодоступних регіонах. Вони дуже корисні для аерозйомки термінових репортажів, коли чекати оператора просто немає часу.
Захисники навколишнього середовища, вчені та природоохоронні відомства теж потребують безпілотників для спостереження за дикою природою. Аерофотозйомка з квадрокоптера дозволяє вивчати ліса і пустелі, і інші місця, куди людині важко проникнути, надаючи більш якісні, в порівнянні з супутниками, знімки місцевості. Використання мультикоптера допомагає виявляти і знімати браконьєрів, запобігаючи винищенню цінних звірів, крім того, дозволяє досліджувати морських тварин і птахів.
Крім камери на квадрокоптер можна підвісити ще і тепловізор, завдяки чому стає реальним виявлення невідомих раніше археологічних скарбів. Так в Мексиці були знайдені древні поховання, коли дрон з висоти пташиного польоту показав більш холодні ділянки під піском.
З кожним роком продажі безпілотників подвоюються, при цьому 1/3 всіх продажів доводиться на територію США, 30% розкуповують в Європі, частка Китаю в продажу квадрокоптера становить 15%. До речі, саме в КНР працює найбільший виробник безпілотників - компанія DJI.