Чим відрізняється професійна косметика від звичайної

Сяюча здоров'ям шкіра, блискуче шовковисте волосся, бездоганний мейкап - хіба не про це мріє кожна жінка! Щодня ми доглядаємо за собою і прагнемо це зробити так, щоб результат був помітним.

Від декоративної косметики ми чекаємо насичених відтінків, рівномірної текстури, стійкості. Хочемо, щоб засоби по догляду за шкірою інтенсивно зволожували, живили, боролися з віковими змінами. Купуючи шампуні, кондиціонери, маски для волосся, мріємо про розкішні локони, блиск, об’єм. Але чи вся косметика дозволяє досягти очікуваного ефекту? Косметологи, перукарі, візажисти віддають перевагу професійним засобам. Пропонуємо розібратися, в чому їх переваги і відмінності від мас-маркет продукції, представленої на полицях в звичайних магазинах.

Загалом, у виборі професійних кремів, масок, пілінгів потрібно бути обережними. Необхідно враховувати безліч важливих моментів: тип шкіри, пора року, спрямованість дії, склад без алергенів і інші нюанси, які можуть не підійти конкретно вам. Радьтеся з косметологами, і щоб уникнути підробки купуйте косметику в спеціалізованих магазинах, для прикладу, в https://allure-cosmetics.com.ua/, що пропонує широку лінійку ефективних оригінальних засобів по догляду за тілом, обличчям, волоссям.

Косметика для догляду за...

По телевізору ми бачимо рекламні ролики з усміхненим жінками, які розповідають про дивовижні властивості крему для шкіри. Зморшки розгладилися, овал підтягнувся, з’явився рум’янець. Якщо це звичайний засіб, який можна легко купити в будь-якому магазині, вірити такій рекламі не можна!

Косметика категорії “мас-маркет” по закону не повинна містити в собі активні речовини, які проникають глибше рогового шару. А значить, і ефективність її низька. Поверхневим впливом неможливо повернути тканинам пружність і еластичність, позбутися від акне, і комедонів. Ці засоби мають декоративний ефект накопичувального характеру. Що теж, до речі, є вигідним маркетинговим ходом: результат буде видно при використанні крему протягом трьох місяців.

Головна відмінність професійної косметики - в її дієвості. Вона здійснюється на основі активних компонентів, які проникають в усі шари епідермісу і навіть в дерму (що потрібно враховувати жінкам, схильним до алергічних реакцій). Ефективність можна побачити вже через тиждень, різниця між “до і після” буде очевидною.

Але перш ніж товар з’явиться в спеціалізованому магазині або інтернет-маркеті, його випробовують клінічним шляхом: досліджують, тестують, перевіряють на безпеку. І тільки потім баночка з написом professional стає доступною до продажу.

Засоби для волосся

Ви напевно помічали різницю стану волосся до походу в перукарню і після. Блиск, гладкість, шовковистість, об’єм, ніяких посічених кінчиків, насичений колір - все це досягається за допомогою професійних шампунів і масок. Ці засоби відрізняються від звичайних магазинних посиленою концентрацією активних речовин.

Чому шампуні з написом на флаконі professional сильно піняться і з першого разу ідеально очищають волосся? У них великий вміст SLS компонентів, що відповідають за інтенсивне видалення бруду, шкірного сала, надання волоссю блиску і м’якості. Професійні бальзами складаються з колагену, кератину, силіконів, завдяки яким підвищується еластичність, пружність, з’являється шовковистість, заповнюються мікро-тріщини і посічені кінці. У звичайних шампунях і масках теж є ці компоненти, але в меншій кількості. Звідси і відповідність ефективності.

Але будьте обережні з застосуванням професійної косметики для волосся. Фахівці рекомендують використовувати ці засоби два-три рази на місяць. Постійне миття голови шампунем з підвищеним вмістом SLS витончує волосся, висушує його, робить тонкими й тендітними. Для щоденного догляду віддавайте перевагу засобам мас-маркет.

Декоративна косметика

Сучасний beauty-ринок рясніє брендами декоративної косметики. Але як з усього цього різноманіття вибрати вірну торгову марку, яка підійде вам за всіма необхідними параметрами. По-перше, потрібно визначитися, в яких цілях буде використовуватися косметика. Для щоденного макіяжу візажисти рекомендують купувати засоби категорії mass. Хоча сучасні виробники знайомлять своїх прекрасних покупців з новими prof лініями, адаптованими для буденного використання.

Але все ж професійна “декоративка” призначена для конкретних цілей: фотосесії, зйомки художніх фільмів, рекламних роликів, ТВ-передач, виступів на сцені. Іншими словами, для випадків, коли образ і макіяж повинні бути бездоганними протягом тривалого часу.

Крім стійкості, виробники враховують і такі важливі моменти, як ідеальне матування і вбирання крапельок поту. Професійні тональні креми і флюїди володіють високою щільністю, що дозволяє приховувати самі складно переборні недоліки шкіри.

Як правило, в prof палітрах тіней, рум’ян, помад і блисків представлені яскраві, насичені кольори. Це обумовлено призначенням косметики для спеціальних заходів, коли леді повинна ефектно і виразно виглядати навіть на відстані. Більшість професійних засобів можна використовувати щодня. Через щільну текстури шкіра не отримує належну кількість кисню, епідерміс зневоднюється, може утворитися роздратування. Але ще раз повторимося - в лінійці сучасної prof косметики є тональні креми, тіні, помади з лайт-складом, нешкідливим для буденного макіяжу.