Стали відомі прізвища всіх керівників вибочих комісій на Прикарпатті. ПЕРЕЛІК

Як повідомляли "Вікна", Центральна виборча комісія прийняла Постанову "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів". Згідно з цим документом, визначились члени та керівники тервиборчкомів на Івано-Франківщині.
Переглядів: 489

Про це повідомляють ”Вікна” з посиланям на ”Галичину”.

Івано-Франківська обласна виборча комісія

Голова комісії – Юрчишин Віталій Дмитрович, 1979 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Стецюк Іван Володимирович, 1981 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Секретар  комісії – Грабовецький Олег Богданович, 1986 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Богородчанська районна виборча комісія

Голова комісії – Сікора Марія Василівна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”.
Заступник голови комісії – Іванишин Ганна Василівна, 1955 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Секретар  комісії – Новицька Лілія Василівна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Верховинська районна виборча комісія

Голова комісії – Атаманюк Любов Дмитрівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Заступник голови комісії – Шкрібляк Василина Іванівна, 1966 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Секретар  комісії – Гулюк Людмила Михайлівна, 1977 року народження – від місцевої організації політичної партії Народний Рух України.

Галицька районна виборча комісія

Голова комісії – Гоянюк Оксана Миколаївна, 1967 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Рарик Роман Володимирович, 1986 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Секретар  комісії – Суздальцева Ірина Богданівна, 1989 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Городенківська районна виборча комісія

Голова комісії – Срайчук Юрій Іванович, 1961 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Заступник голови комісії – Дражук Назарій Дмитрович, 1991 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Секретар  комісії – Вінтоняк Людмила Михайлівна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Долинська районна виборча комісія

Голова комісії – Роїв Галина Василівна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”.
Заступник голови комісії – Будинкевич Микола Миколайович, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Секретар  комісії – Халупняк Іван Павлович, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.

Калуська районна виборча комісія

Голова комісії – Розвора Галина Григорівна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Заступник голови комісії – Коломієць Лілія Зіновіївна, 1992 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Секретар  комісії – Лизень Тетяна Василівна, 1974 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Коломийська районна виборча комісія

Голова комісії – Явдошняк Іван Васильович, 1971 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Атаманюк Ольга Іванівна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Секретар  комісії – Гвоздянчук Оксана Петрівна, 1990 року народження – від місцевої організації політичної партії Народний Рух України.

Косівська районна виборча комісія

Голова комісії – Будз Михайло Юрійович, 1961 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Глібчук Іван Васильович, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.
Секретар  комісії – Козак Світлана Миколаївна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.

Надвірнянська районна виборча комісія

Голова комісії – Лесюк Ярослав Юрійович, 1959 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Заступник голови комісії – Голіней Дарія Василівна, 1952 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Секретар  комісії – Федорчук Андрій Михайлович, 1986 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Рогатинська районна виборча комісія

Голова комісії – Олійник Галина Дмитрівна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Заступник голови комісії – Лесюк Лілія Мар’янівна, 1962 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Секретар  комісії – Грицко Оксана Дмитрівна, 1977 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Рожнятівська районна виборча комісія

Голова комісії – Дикун Володимир Васильович, 1974 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Заступник голови комісії – Людкевич Степанія Степанівна, 1953 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Секретар  комісії – Дирів Галина Михайлівна, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.

Снятинська районна виборча комісія

Голова комісії – Петрук Наталія Василівна, 1978 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.
Заступник голови комісії – Якимець Ігор Степанович, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Громадянська позиція”.
Секретар  комісії – Вагіль Наталія Мечиславівна, 1970 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Тисменицька районна виборча комісія

Голова комісії – Федорук Роман Миколайович, 1989 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Савчук Оксана Ярославівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Секретар  комісії – Кіт Оксана Ігорівна, 1986 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Тлумацька районна виборча комісія

Голова комісії – Ціник Галина Дем’янівна, 1962 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Юрів Галина Богданівна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.
Секретар  комісії – Заволічна Оксана Романівна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Воля”.

Болехівська міська виборча комісія

Голова комісії – Каричорт Лідія Юліанівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Гут Олександра Ігорівна, 1989 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Секретар  комісії – Пелех Мирослава Дмитрівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Бурштинська міська виборча комісія

Голова комісії – Герот Любомира Петрівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Трофименко Наталія Сергіївна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”.
Секретар  комісії – Видай Світлана Олександрівна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Івано-Франківська міська виборча комісія

Голова комісії – Петрик Олександра Олексіївна, 1969 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Кричун Василь Федорович, 1947 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Секретар  комісії – Хромей Богдан Васильович, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.

Калуська міська виборча комісія

Голова комісії – Качмар Василь Ярославович, 1952 року народження – від місцевої організації Української партії.
Заступник голови комісії – Соснова Леся Василівна, 1975 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Секретар  комісії – Гуш Надія Богданівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Коломийська міська виборча комісія

Голова комісії – Романиця Володимир Васильович, 1983 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.
Заступник голови комісії – Пархоменко Лілія Федорівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.
Секретар  комісії – Курманська Любов Миколаївна, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП”.

Яремченська міська виборча комісія

Голова комісії – Купін Юрій Ярославович, 1968 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.
Заступник голови комісії – Яремчук Ірина Несторівна, 1963 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.
Секретар  комісії – Жигалюк Галина Романівна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Воля”.