Список “УКРОПу” до Калуської міської ради очолив підприємець і волонтер Олег Руско. СПИСОК

Калуська ТВК зареструвала кандидатів на виборах до Калуської міської ради від Українського об'єднання патріотів "УКРОП".
Переглядів: 446

1. Руско Олег Романович, директор ТзОВ «Колізей-2000»

2. Баволяк Іван Іванович, військовослужбовець, учасник АТО — ТВО №3

3. Бакланова Галина Андріївна, адміністратор газети «Вітрина Калуща» — ТВО №33

4. Библів Тарас Богданович, фізична особа-підприємець — ТВО №25

5. Бідонько Валентина Вікторівна, фізична особа-підприємець — ТВО №24

6. Владичин Марія Миколаївна, завідувач відділення АТ «Ощадбанк» — ТВО №32

7. Данів Любомира Степанівна, в.о. завідувача  педіатричного відділення Калуської дитячої лікарні — ТВО №22.

8. Данюк Світлана Василівна, вихователь ДНЗ ясел-садка «Росинка» — ТВО №18.

9. Дубовик Олександр Володимирович, директор ПП «Рем-Буд-Автоматика» — ТВО №5

10. Єланіна Ольга Артемівна, пенсіонер — ТВО №30

11. Зелик Степан Михайлович, лікар-травматолог Калуської  ЦРЛ — ТВО №14

12. Іваницька Вероніка Володимирівна, тимчасово не працює — ТВО №27

13. Ільницький Василь Карольович, специаліст 1-ї категорії Центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді Калуської міської ради — ТВО №12

14. Капустяк Роман Степанович, військовослужбовець, учасник АТО — ТВО №28

15. Кацедан Ігор Миронович, тимчасово не працює — ТВО №7

16.  Климентій  Іванна Володимирівна, художній керівник ВПУ №7 м. Калуш — ТВО №36

17. Кудибін  Іван Олексійович, військовослужбовець, учасник АТО — ТВО №31

18.  Кучма Майя Богданівна, завідувач інфекційно-педіатричного відділення Калуської дитячої лікарні — ТВО №19

19. Литвинський Олег Васильович, фізична особа-підприємець — ТВО №9

20.  Луцак Юрій Ярославович, електромонтер ТзОВ «Карпатнафтохім» — ТВО №2.

21. Мазур Олег Мирославович, тимчасово не працює — ТВО №13

22. Мельник Ігор Йосифович, директор ТзОВ «Горган» — ТВО №26

23.  Могилін Наталія Миколаївна, бухгалтер ПП ВБО «Західбуд» — ТВО №29

24.  Мудрак Оксана Борисівна, тимчасово не працює — ТВО №34.

25.  Пазухін Віктор Борисович, військовослужбовець, учасник АТО — ТВО №20

26.  Переймибіда Богдан Романович, начальник відділення ТзОВ «Карпатнафтохім» — ТВО №35

27. Розвора  Ігор  Степанович, пенсіонер — ТВО №16

28. Руско Роман Іванович, радник генерального директора ТзОВ «Карпатнафтохім» — ТВО №6

29. Садовий Юрій Віталійович, заступник директора, завідувач гірничо-геологічною лабораторією ДП НДІ Галургії — ТВО №8

30. Симчишин Данило Олегович, військовослужбовець, учасник АТО — ТВО №4

31. Сорохтей Анастасія Василівна, менеджер зі зв’язків з громадськістю  ТзОВ «Рознет». — ТВО №21

32. Ткач Петро Андрійович, голова профкому виробництва  «Поліолефін» ВАТ «Оріана» — ТВО №17

33. Удод-Зомчак Маріанна Олександрівна, митний брокер ТзОВ «Брокер-Сервіс» — ТВО №11

34. Хоміцька Олена Іванівна, апаратник ТзОВ  «Карпатнафтохім» — ТВО №23

35. Шевчук  Петро Васильович, юрист  юридичної  компанія «БіенСі» — ТВО №15

36. Шпитальний Ігор Мар’янович, фізична особа-підприємець — ТВО №1

37.  Шульган Володимир Володимирович, інженер цеху теплової автоматики Калуської ТЕЦ — ТВО №10