Вчитель калуського ліцею стала “Учителем року-2017” й отримає премію від ОДА

Журі обласного туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2017" визначило переможців у номінаціях "Біологія", "Музичне мистецтво", "Початкові класи", "Інформатика". Загалом п'ятеро педагогів Калуша і району стали переможцями та лауреатами конкурсу.
Переглядів: 605
Тетяна Павлишин стала переможцем обласного туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2017"

Розпорядження "Про нагородження переможців обласного туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2017" підписав голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, інформує "Курс".

Грошові премії з обласного бюджету отримають переможці, лауреати та учасники конкурсу. Призовий фонд конкурсу склав 69 790 гривень. Серед переможців — учитель біології Калуського навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей" Калуської міської ради Тетяна Павлишин.

Так, за рішенням журі список переможців конкурсу виглядає так: 

Слезінська Мар’яна Василівна – учитель початкових класів Білоославської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради;

Павлишин Тетяна Григорівна – учитель біології Калуського навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10-ліцей" Калуської міської ради;

Чижик Михайло Тарасович – учитель інформатики Болехівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Болехівської міської ради; 

Чічак Ганна Дмитрівна – учитель музичного мистецтва Перегінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Рожнятівської районної ради.

Список лауреатів обласного туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2017":

Номінація "Біологія":

Андріїв Марія Василівна – учитель біології Підмихайлівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів Калуської районної ради 

Братчук Мар’яна Дмитрівна – учитель біології Вікторівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галицької районної ради;

Сенич Іванна Ярославівна – учитель біології Іваниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Богородчанської районної ради; 

Чміль Оксана Михайлівна – учитель біології Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради.

Номінація "Інформатика" 

Бойко Тетяна Романівна – учитель інформатики Лисецького навчально-виховного комплексу Тисменицької районної ради; 

Головчак Галина Богданівна – учитель інформатики Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Калуської міської ради;

Микицей Сергій Михайлович – учитель інформатики Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ № 25 Івано-Франківської міської ради; 

Солом’яний Любомир Романович – учитель інформатики Івано-Франківського академічного ліцею- інтернату Івано-Франківської обласної ради.

Номінація "Музичне мистецтво"

Бородчук Оксана Михайлівна – учитель музичного мистецтва Татарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Яремчанської міської ради;

Бучинська Наталія Яківна – учитель музичного мистецтва Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Івано-Франківської міської ради; 

Смій Іванна Михайлівна – учитель музичного мистецтва Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Калуської міської ради;

Чурко Володимир Дмитрович – учитель музичного мистецтва Рожнівського навчально-виховного комплексу "Гуцульщина" ім. Ф. Погребенника Національного університету "Києво-Могилянська академія" Косівської районної ради.

Номінація "Початкові класи"

Бойко Любов Миколаївна – учитель початкових класів Перегінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Рожнятівської районної ради; 

Василенко Валентина Федорівна – учитель початкових класів Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Долинської районної ради;

Золотарчук Руслана Михайлівна – учитель початкових класів Коломийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Коломийської міської ради; 

Крехович Наталія Володимирівна – учитель початкових класів Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Калуської міської ради.