П’ятеро переможців учнівських олімпіад із Калуша отримають по 6000 гривень стипендії. ПЕРЕЛІК

Школярі, які здобули перемоги у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, отримають стипендії з обласного бюджету.
Переглядів: 965
Випускниця Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Катерина Коршинська

Розпорядження "Про призначення академічної стипендії та одноразової грошової винагороди голови облдержадміністрації та голови обласної ради" підписали голови Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук та обласної ради Олександр Сич, інформують "Вікна".

Так, одноразову стипендію у розмірі 6 тисяч гривень отримають випускники шкіл:

Бабій Катерина Ігорівна, учениця 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради
Біць Яна Ігорівна, учениця 11 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5
Бундзяк Ольга Петрівна, учениця 11 класу Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького Городенківської районної ради
Гавадзин Тетяна Петрівна, учениця 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25
Гаст Марія-Діана Гергардівна, учениця 11 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5
Гладчук Ірина Ігорівна, учениця 11 класу Снятинської гімназії Снятинської районної ради
Дмитрук Ангеліна Тарасівна, учениця 11 класу Снятинської гімназії Снятинської районної ради
Дубей Мар'ян Романович, учень 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
Домбровський Станіслав Володимирович, учень 11 класу ІваноФранківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5
Зеляк Назарій Миколайович, учень 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
Іванюк Михайло Михайлович, учень 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
Клюба Максим Андрійович, учень 11 класу Вільшаницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради
Ковальчук Олександр Олегович, учень 11 класу Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради
Королевич Соломія Петрівна, учениця 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
Коротка Наталія Олександрівна, учениця 11 класу ІваноФранківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 
Коршинська Катерина, учениця 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка
Костенко Наталія Валеріївна, учениця 11 класу Коломийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5
Кучеренко Володимир Володимирович, учень 11 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею
Макаревич Роман Володимирович, учень 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
Мельник Наталія Миколаївна, учениця 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка
Мосяк Василь Тарасович, учень 11 класу Галицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
Павлюк Наталія Василівна, учениця 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13
Палій Лідія Андріївна, учениця 11 класу Гвіздецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради
Петруняк Дмитро Васильович, учень 11 класу Надвірнянського ліцею
Погляд Вікторія Богданівна, учениця 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
Попель Ангеліна Романівна, учениця 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10
Приймак Ростислав Ярославович, учень 11 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату
Прокоф’єва Олена Русланівна, учениця 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка
Радецький Василь Миколайович, учень 11 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Румежак Тарас Олегович, учень 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
Сеняк Марія Василівна, учениця 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
Стасюк Роман Володимирович, учень 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
Стефурак Тарас Іванович, учень 11 класу Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького
Струк Тарас Васильович, учень 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
Терлецька Ліліана Степанівна, учениця 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22
Харишин Назарій Остапович, учень 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10
Цюмпала Святослав Андрійович, учень 11 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Шкредко Андрій Іванович, учень 11 класу Долинського природничо-математичного ліцею
Яницька Юліана Петрівна, учениця 11 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату
Яремко Назар Мар'янович, учень 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3

Крім того, впродовж року стипендії у розмірі мінімальної (звичайної) академічної стипендії для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації отримуватимуть школярі:

Виноградник Лариса Іванівна, учениця 8 класу навчальновиховного комплексу "Снятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

Гавриш Юліан Васильович, учень 10 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Головатий Владислав Тарасович, учень 8 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

Грабовська Данута Янівна, учениця 9 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

Гриневич Марія Романівна, учениця 9 класу Долинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6

Грицюк Володимир Васильович, учень 10 класу Надвірнянського ліцею

Губаль Зоряна Богданівна, учениця 10 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5

Гуменюк Юлія Юріївна, учениця 10 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11

Депутат Діана Романівна, учениця 10 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 імені Івана Франка

Драганчук Даніслав Євгенович, учень 9 класу Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького

Забавський Назар Ігорович, учень 8 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка

Захарова Ярина Анатоліївна, учениця 9 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

Іванишин Денис Васильович, учень 10 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

Іванків Софія Степанівна, учениця 8 класу Отинійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

Кіцул Вероніка Петрівна, учениця 9 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату

Клейнота Владислав Ігорович, учень 8 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

Козубаш Софія Ігорівна, учениця 8 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19

Коржук Єлизавета Любомирівна, учениця 10 класу ІваноФранківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-ліцей № 23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»

Котик Тарас Ігорович, учень 9 класу Калуської загальноосвітньої ніколи І-ІІІ ступенів №3

Кравчук Юлія Олегівна, учениця 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка

Крохмалюк Євген Володимирович, учень 9 класу Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Олекси Гірника

Куташівська Жасмін Віталіївна, учениця 8 класу Коломийського навчально-виховного комплексу №9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

Максимів Микола Ігорович, учень 9 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

Максьом Максим Вікторович, учень 9 класу Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Олекси Гірника

Мартинюк Діана Тарасівна, учениця 10 класу Тустанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галицької районної ради

Мацюк Софія Ігорівна, учениця 10 класу Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради

Мельницька Анастасія Романівна, учениця 10 класу Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради

Музичук Олексій Михайлович, учень 10 класу Коломийського навчально-виховного комплексу №9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

Олексин Ксенія Ігорівна, учениця 10 класу Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради

Оліяр Олександр Ігорович, учень 9 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

Павлучинська Уляна Вікторівна, учениця 8 класу Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради, за зайняте II місце в олімпіаді з історії.

Перепелиця Антон Русланович, учень 8 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №11

Петрів Владислав Юрійович, учень 10 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5

Росткович Софія Олегівна, учениця 9 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

Смеречук Адам Миколайович, учень 10 класу Надвірнянського ліцею

Стасюк Юрій Володимирович, учень 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка

Стефанко Данута Миколаївна, учениця 10 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Строїч Юлія Іванівна, учениця 9 класу Рожнівського ліцею "Гуцульщина" імені Федора Погребенника

Тимків Олена Романівна, учениця 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6

Тихомиров Валентин Олегович, учень 10 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

Тітова Анна Олексіївна, учениця 9 класу Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Олекси Гірника

Тринога Мирослав Тарасович, учень 10 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

Феняк Іван Іванович, учень 9 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату

Феценець Михайло Любомирович, учень 9 класу Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Олекси Гірника

Чудик Михайло Михайлович, учень 9 класу Долинської гімназії №1

Штогрин Станіслав Андрійович, учень 10 класу Надвірнянського ліцею

Юсип Оксана Михайлівна, учениця 9 класу Долинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №

Якимів Андрій Андрійович, учень 10 класу Нижньострутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради