У неділю ФК «Калуш» зіграє з «Чайкою» перший календарний матч у другій лізі

27 липня стартують ігри в другій лізі чемпіонату України з футболу сезону 2019-2020 рр. Щоправда, в групі «А», в якій змагатиметься ФК «Калуш», підопічні нового головного тренера команди Василя Качура календарний матч першого туру проведуть у неділю, 28 липня, на стадіоні «Хімік» з командою «Чайка» з села Петропавлівська Борщагівка, розташованого в передмісті Києва. Початок поєдинку о 18.00.
Переглядів: 469
27 липня стартують ігри в другій лізі чемпіонату України з футболу сезону 2019-2020 рр.

До групи «А» другої ліги увійшло 11 команд, серед яких є три новачки сезону: «Діназ» (Вишгород Київської області) і ФК «Ужгород», які минулого сезону грали в чемпіонаті ААФУ, та «Оболонь Бровар-2» (Буча Київської області) — резервна команда клубу першої ліги, повідомляють "Вікна" з посиланням на "Нафтохімік-Калуш".

Згідно з форматом змагань, команди, які посядуть перші місця в групах «А» і Б» другої ліги, напряму підвищаться в класі, а другі поборяться за першу лігу в перехідних матчах з 13-ою і 14-ою командами цього дивізіону. Команди, які за результатами ігор в сезоні опиняться на останніх місцях у групах, мають за спортивним принципом перейти в аматорські змагання.

Календар ігор команд групи «А» другої ліги чемпіонату України

Перше коло

1 тур

27 липня (субота)

«Діназ» (Вишгород) — «Оболонь-2» (Буча)

«Буковина» (Чернівці) — ФК «Ужгород»

«Поділля» (Хмельницький) — «Верес» (Рівне)

«Полісся» (Житомир) — «Нива» (Вінниця)

28 липня (неділя)

ФК «Калуш» — «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка)

2 тур

3 серпня (субота)

«Нива» Т — «Діназ»

«Чайка» — «Поділля»

«Нива» (Вінниця) — ФК «Калуш»

ФК «Ужгород» — «Полісся»

«Оболонь-2» — «Буковина»

3 тур

11 серпня (неділя)

«Буковина» — «Нива» Т

«Полісся» — «Оболонь-2»

ФК «Калуш» — ФК «Ужгород»

«Поділля» — «Нива» В

«Верес» — «Чайка»

4 тур

17 серпня (субота)

«Нива» Т — «Полісся»

«Діназ» — «Буковина»

«Нива» В — «Верес»

ФК «Ужгород» — «Поділля»

«Оболонь-2» — ФК «Калуш»

5 тур

28 серпня (неділя)

«Полісся» — «Діназ»

ФК «Калуш» — «Нива» Т

«Поділля» — «Оболонь-2»

«Верес» — ФК «Ужгород»

«Чайка» — «Нива» В

6 тур

31 серпня (субота)

«Нива» Т — «Поділля»

«Діназ» — ФК «Калуш»

«Буковина» — «Полісся»

ФК «Ужгород» — «Чайка»

«Оболонь-2» — «Верес»

7 тур

4 вересня (середа)

ФК «Калуш» — «Буковина»

«Поділля» — «Діназ»

«Верес» — «Нива» Т

«Чайка» — «Оболонь-2»

«Нива» В — ФК «Ужгород»

8 тур

8 вересня (неділя)

«Нива» Т — «Чайка»

«Діназ» — «Верес»

«Буковина» — «Поділля»

«Полісся» — ФК «Калуш»

«Оболонь-2» — «Нива» В

9 тур

14 вересня (субота)

«Поділля» — «Полісся»

«Верес» — «Буковина»

«Чайка» – «Діназ»

«Нива» В — «Нива» Т

ФК «Ужгород» — «Оболонь-2»

10 тур

18 вересня (середа)

«Нива» Т — ФК «Ужгород»

«Діназ» — «Нива» В

«Буковина» — «Чайка»

«Полісся» — «Верес»

ФК «Калуш» — «Поділля»

11 тур

22 вересня (неділя)

«Верес» — ФК «Калуш»

«Чайка» — «Полісся»

«Нива» В — «Буковина»

ФК «Ужгород» — «Діназ»

«Оболонь-2» — Нива» Т

Друге коло

12 тур

29 вересня (неділя)

«Верес» — «Поділля»

«Чайка» — ФК «Калуш»

«Нива» В — «Полісся»

ФК «Ужгород» — «Буковина»

«Оболонь-2» — «Діназ»

13 тур

5 жовтня (субота)

«Діназ» — «Нива» Т

«Буковина» — «Оболонь-2»

«Полісся» — ФК «Ужгород»

ФК «Калуш» – «Нива» В

«Поділля» — Чайка»

14 тур

9 жовтня (середа)

«Нива» Т — «Буковина»

«Чайка» — «Верес»

«Нива» В — «Поділля»

ФК «Ужгород» — ФК «Калуш»

«Оболонь-2» — «Полісся»

15 тур

13 жовтня (неділя)

«Буковина» — «Діназ»

«Полісся» — «Нива» Т

ФК «Калуш» – «Оболонь-2»

«Поділля» — ФК «Ужгород»

«Верес» — «Нива» В

16 тур

19 жовтня (субота)

«Нива» Т — ФК «Калуш»

«Діназ» — «Полісся»

«Нива» В — «Чайка»

ФК «Ужгород» – «Верес»

«Оболонь-2» – «Поділля»

17 тур

23 жовтня (середа)

«Полісся» – «Буковина»

ФК «Калуш» – «Діназ»

«Поділля» — «Нива» Т

«Верес» — «Оболонь-2»

«Чайка» — ФК «Ужгород»

18 тур

27 жовтня (неділя)

«Нива» Т — «Верес»

«Діназ» — «Поділля»

«Буковина» — ФК «Калуш»

ФК «Ужгород» — «Нива» В

«Оболонь-2» — «Чайка»

19 тур

2 листопада (субота)

ФК «Калуш» — «Полісся»

«Поділля» — «Буковина»

«Верес» – «Діназ»

«Чайка»  «Нива» Т

«Нива» В — «Оболонь-2»

20 тур

10 листопада (неділя)

«Нива» Т — «Нива» В

«Діназ» — «Чайка»

«Буковина» — «Верес»

«Полісся» — «Поділля»

«Оболонь-2» — ФК «Ужгород»

21 тур

16 листопада (субота)

«Поділля» — ФК «Калуш»

«Верес» — «Полісся»

«Чайка» — «Буковина»

«Нива» В — «Діназ»

ФК «Ужгород» — «Нива» Т

22 тур

23 листопада (субота)

«Нива» Т — «Оболонь-2»

«Діназ» — ФК «Ужгород»

«Буковина» — «Нива» В

«Полісся» — Чайка»

ФК «Калуш» — «Верес»

Підготував Василь Ткачук.