Стало відомо, хто представлятиме Калуську ОТГ в обласній раді. ОНОВЛЕНО

У минулому скликанні Івано-Франківської обласної ради не було жодного депутата з Калуша.
Переглядів: 5503
Калущину в обласній раді будуть представляти депутати від п'яти політичних сил

6 листопада територіальна виборча комісія оголосила підсумки виборів до обласної ради, інформують "Вікна".

Нову обласну раду сформують шість партій: "Свобода", "Європейська Солідарність", "За майбутнє", "Платформа громад", "Батьківщина" та "Слуга народу".

Калущину в оновленій раді представлятимуть депутати від п'яти політичних сил: Оксана Тебешевська (ВО "Свобода"), Ігор Очкур ("Європейська солідарність"), Михайло Якимчук ("За майбутнє"), Назарій Кизимишин ("Слуга народу") та Оксана Когут (ВО "Батьківщина").

Як у Калуській ОТГ голосували на виборах до обласної ради — читайте за посиланням.

За виборчими округами депутатами обласної ради стали:

ВО "Свобода":

  • Королик Михайло
  • Вітенко Микола
  • Загурський Олег
  • Дебенко Ігор
  • Шевчук Ігор
  • Щербій Наталія
  • Рудик Марія
  • Піцуряк Манолій
  • Тебешевська Оксана
  • Понайда Олег
  • Іваночко Михайло
  • Дяків Юрій

"Європейська Солідарність":

  • Кушнір Володимир
  • Кукурудз Ростислав
  • Ткач Роман
  • Градюк Тетяна
  • Магаль Володимир
  • Очкур Ігор
  • Мазур Юрій
  • Волошин Сергій
  • Федоришин Володимир
  • Приймак Іван
  • Басараб Сергій

Партія "За майбутнє":

  • Бриндальсьский Андрій
  • Шевченко Віктор
  • Якимчук Михайло
  • Мошура Роман
  • Палійчук Микола
  • Лащук Дмитро
  • Білик Роман
  • Сіреджук Дмитро
  • Гондурак Віталій

ВО "Батьківщина":

  • Гладун Василь
  • Слободян Любомир
  • Іваськів Андрій
  • Ленігевич Богдан
  • Бардяк Євгенія
  • Левицький Олександр
  • Книшук Богдан
  • Грицюк Дмитро
  • Мельничук Василь

"Платформа громад":

  • Боднарчук Володимир
  • Депутович Іван
  • Тринів Ігор
  • Кобилянський Богдан

"Слуга народу":

  • Яворський Андрій
  • Кизимишин Назарій
  • Івасик Василь

Перелік депутатів обласної ради, обраних за партійними списками:

ВО "Свобода":

  • Сич Олександр
  • Чаплинська Наталія
  • Яцишин Володимир
  • Копильчук Інна
  • Федорців Сергій
  • Головатюк Людмила

"Європейська Солідарність"

  • В'ятрович Володимир
  • Глинський Юрій
  • Федорук Олександра
  • Перцович Наталія
  • Дьоміна Наталія
  • Левкович Андрій

Партія "За майбутнє": 

  • Шевченко Олександр
  • Мединський Микола
  • Мірус Антоніна
  • Мельниченко Оксана
  • Томенчук Богдан
  • Гораль Ліліана
  • Ганиш Ольга

ВО "Батьківщина":

  • Гладій Василь
  • Книшук Орися
  • Кава Наталія
  • Гоголь Ярослава
  • Когут Оксана

ВО "Платформа громад":

  • Гончарук Олег
  • Виноградник Тарас
  • Карп Галина
  • Дзвінчук Дмитро
  • Корнелюк Мирослава
  • Іванів Назарій

"Слуга народу":

  • Левконович Надія
  • Качур Олег
  • Саїв Сергій
  • Сивак Аріна
  • Савка Марія
  • Грищук Остап