Вихованці калуського Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді вибороли 58 призових місць

Оприлюднені підсумки VІ Всеукраїнського онлайн конкурсу «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»-2021, який відбувся в Києві.
Переглядів: 734
У конкурсі достойно представили Калуш 60 вихованців одинадцяти гуртків відділу народознавства

У конкурсі достойно представили Калуш 60 вихованців одинадцяти гуртків відділу народознавства Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, які вибороли 58 призових місць, інформують "Вікна".

Переможцями стали:

Зразковий художній колектив гурток макраме (керівник — Васильєва Світлана Миколаївна):

  • Гос Арсен, І місце;
  • Багрійчук Катерина, І місце;
  • Безрука Анастасія, І місце;
  • Дацишин Вікторія, І місце;
  • Галюк Надія, І місце;
  • Дутка Валерія, І місце;
  • Микитин Владислав, І місце;
  • Василечко Христина, І місце;
  • Паньків Ірина, ІІ місце;
  • Лук’яненко Анна, ІІ місце;
  • Микитин Анастасія , ІІІ місце;
  • Мелючіхіна Марія, ІІІ місце.

Гурток художньої вишивки «Джерело» (керівник — Воробель Марта Михайлівна):

  • Кіндюх Діана, І місце;
  • Дзюбак Юлія, І місце;
  • Торган Олександр, І місце;
  • Дзюбак Марта, І місце;
  • Богорад Антоніна, І місце;
  • Дзюбак Соломія, І місце;
  • Житняк Марта, І місце;
  • Кіндюх Ангеліна, І місце.

Гурток в’язання гачком (керівник — Федоришин Лілія Богданівна):

  • Олевич Дарина, І місце;
  • Савчій Софія, І місце;
  • Івасів Єлизавета, І місце;
  • Василів Каріна, І місце;
  • Розвора Олександра, І місце;
  • Пекарська Софія, І місце;
  • Ященко Ольга, І місце;
  • Терлецька Євгенія, ІІ місце.

Гурток виготовлення іграшок — сувенірів «Чарівна Голочка» (керівник — Чолінська Ольга Іванівна):

  • Шпирко Ангеліна, І місце;
  • Яцишин Вероніка, І місце;
  • Винник Вероніка, І місце;
  • Шпирко Марта, ІІІ місце;
  • Ханенків Ілона, диплом за участь.

Гурток конструювання та моделювання одягу (керівник — Смолінська Олена Геннадіївна):

  • Гуцул Христина, І місце;
  • Данів Надія, І місце;
  • Мудрик Вероніка, І місце;
  • Шпирко Марта, ІІІ місце;
  • Луців Анна, диплом за участь.

Гурток виготовлення іграшок-сувенірів «Креатив» (керівник — Юрчишин Леся Володимирівна):

  • Пилипів Соломія, І місце;
  • Чміль Наталія, І місце;
  • Лесів Анна, І місце;
  • Кажук Каріна, І місце;
  • Білецька Марта, І місце.

Гурток народної творчості (керівник — Безрука Лариса Михайлівна):

  • Василів Каріна, І місце;
  • Бондарчук Інесса, І місце;
  • Турак Анна, І місце;
  • Василишин Євгенія, І місце;
  • Свирид Маріанна, І місце.

Гурток виготовлення виробів з бісеру «Чарівна намистинка» (керівник — Знак Оксана Богданівна):

  • Знак Ілона, І місце;
  • Іванцівська Катерина, І місце;
  • Володькіна Анна, І місце;
  • Перегінець Марія, ІІІ місце.

Гурток «Ткацтво» (керівник — Колос Тетяна Володимирівна):

  • Качкан Наталія, І місце;
  • Хомин Марія, ІІ місце;
  • Микуляк Діана, ІІІ місце.

Гурток виготовлення іграшок (керівник Колос — Тетяна Володимирівна):

  • Ляхович Богдана, І місце;
  • Худик Анна, І місце;
  • Лопух Марта, І місце.

Гурток папероплетіння «Творчий вулик» (керівник — Молдован Кароліна Григорівна):

  • Богуцька Марта, І місце;
  • Богуцький Артур, І місце.