Івано-Франківськ відсвяткує День Незалежності на заводі

До Дня Незалежності України 22-23 серпня локомотиворемонтний завод прийматиме гостей.
Переглядів: 2008
На заводі будуть відбуватися як мистецькі локації, так і виставка зброї та військової техніки

12 локацій на всі смаки, для будь-якого віку діятиме на території заводу, інформують "Вікна".

22 серпня (неділя)

ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА

  • 13:00 ㅡ Урочиста фестивальна хода (від площі Івана Франка до Привокзального скверу)

ПРИВОКЗАЛЬНИЙ СКВЕР

  • 13:30 ㅡ Урочисте відкриття фестивалю та відреставрованого паровозу

СТАНЦІЯ 1 «ЛОКОМОТИВОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД» (на стінах пішохідного мосту)

  • 12:00 ㅡ Графіті-фестиваль «АЛЯРМ» за участю графіті-художників з усієї України

СТАНЦІЯ 2 «ПАТРІОТИЧНА» (вхід №1)

  • 14:00-15:00 ㅡ Патріотична програма «На варті незалежності»,  а також презентація книги «Борці за Незалежність України»

СТАНЦІЯ 3 «МОЛОДІЖНА» (Цех нестандартного обладнання)

  • 14:00-18:00 ㅡ Науковий пікнік ЛРЗ: хімічні досліди, наукове шоу від «Нової енергії», програма трансформерів, експерименти та майстер-класи
  • 22:00-24:00 ㅡ Молодіжна дискотека

СТАНЦІЯ 4 «КОВАЛЬСЬКА» (Ковальська дільниця інструментального цеху)

  • 14:00-20:00 ㅡ Виготовлення кованої скульптури місцевими ковалями

СТАНЦІЯ 5 «ЛІТЕРАТУРНА» (провулок між дільницею з ремонту електричних машин та паросиловим відділенням енергосилової дільниці)

  • 14:00-18:00 — Відкриття виставки книг та презентація книжкової продукції місцевих видавництв, зустріч з письменниками Євгеном Бараном, Тарасом Прохаськом, Марією Вайно та  Ольгою Деркачовою.

СТАНЦІЯ 6 «МИСТЕЦЬКА» (Цех з ремонту рухомого складу)

  • 14:00-20:00 — Виставка художніх творів Яреми Стецика, виставка робіт учнів мистецьких шкіл та фотовиставка «30 років Незалежності»
  • 14:00-15:00 ㅡ Урочисте нагородження ветеранів локомотиворемонтного заводу
  • 15:00-16:00 ㅡ Музична програма Муніципального ансамблю саксофоністів
  • 18:00 ㅡ Вистава драмтеатру ім. І.Франка «На Західному фронті без перемін»

СТАНЦІЯ 7 «ЗОЛОТИЙ ВІК» (провулок біля дизельної дільниці цеху з ремонту рухомого складу)

  • 14:00-17:00 — Музично-розважальна програма в українському ретро-стилі, а також «простір краси» для людей «золотого віку». 

СТАНЦІЯ 8 «КІНО» (місце для складування двигунів залізничної техніки)

  • 14:00-18:00 ㅡ Показ українського художнього та документального кіно

СТАНЦІЯ 9 «ФУД ПРОСТІР» (біля спортивного майданчику)

  • 14:00-22:00 ㅡ Презентація кухні місцевих рестораторів  

СТАНЦІЯ 10 «ЕКОЛОГІЧНА» (ГАРАЖІ)

  • 13:30-19:00 — Відкриття майстерні еко-ініціатив, урок сортування твердих побутових відходів, майстер-клас з переробки скляних пляшок, швейна майстерня, бісероплетіння, розмальовки глиняних вагончиків

СТАНЦІЯ 11 «СПОРТИВНА» (біля спортивного залу)

  • 14:00-17:00 — Силове шоу за участю найсильнішої людини Прикарпаття Володимира Пиндуса
  • 17:00-18:00 ㅡ Виступи чемпіонів України та світу з танцювальної школи Влада Ями

СТАНЦІЯ 12 «ЗІРКОВА» (склад №5)

  • 18:00-22:00 —Святковий концерт за участю гуртів «BREVIS», «ЦВІТ КУЛЬБАБИ», «LAUD»

23 СЕРПНЯ (понеділок)

СТАНЦІЯ 1 «ЛОКОМОТИВОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД» (на стінах пішохідного мосту)

  • 12:00 ㅡ Графіті-фестиваль «АЛЯРМ» за участю графіті-художників з усієї України

СТАНЦІЯ 2 «ПАТРІОТИЧНА» (вхід №1)

  • 14:00-15:00 ㅡ Музично-поетична програма для героїв української незалежності

СТАНЦІЯ 3 «МОЛОДІЖНА» (Цех нестандартного обладнання)

  • 14:00-18:00 ㅡ Військово-просвітницький ярмарок «Незалежність ㅡ боротьба триває»: демонстрація зброї, виставка військової техніки
  • 22:00-24:00 ㅡ Молодіжна дискотека

СТАНЦІЯ 4 «КОВАЛЬСЬКА» (Ковальська дільниця інструментального цеху)

  • 14:00-20:00 ㅡ Виготовлення кованої скульптури місцевими ковалями

СТАНЦІЯ 5 «ЛІТЕРАТУРНА» (провулок між дільницею з ремонту Електричних машин та паросиловим відділенням енергосилової дільниці)

  • 14:00-18:00 — Презентація творчості Світлани Бреславської, Василя Добрянського, Любомира Стринаглюка та Нелі Романовської та презентація книжкової продукції місцевих видавництв

СТАНЦІЯ 6 «МИСТЕЦЬКА» (Цех з ремонту рухомого складу)

  • 14:00-20:00 — Виставка художніх творів Яреми Стецика, виставка робіт учнів мистецьких шкіл та фотовиставка «30 років Незалежності»
  • 14:00-15:00 ㅡ Музична програма камерного оркестру викладачів Івано-Франківської дитячої музичної школи №2 ім. В. Барвінського
  • 18:00 ㅡ Прем’єра вистави Івано-Франківського Нового театру «Боятися немає сенсу»

СТАНЦІЯ 7 «ЗОЛОТИЙ ВІК» (провулок біля дизельної дільниці цеху з ремонту рухомого складу)

  • 14:00-17:00 — Музично-розважальна програма в українському ретро-стилі, а також «простір краси» для людей «золотого віку». 

СТАНЦІЯ 8 «КІНО» (місце для складування двигунів залізничної техніки)

  • 14:00-18:00 ㅡ Показ українського художнього та документального кіно

СТАНЦІЯ 9 «ФУД ПРОСТІР» (біля спортивного майданчика)

  • 14:00-22:00 ㅡ Презентація кухні місцевих рестораторів