40 обдарованих учнів отримуватимуть стипендію від Івано-Франківська

Таке рішення сприйняли депутати цього тижня на сесії Івано-Франківської міської ради. Оприлюднено поіменний список стипендіатів.
Переглядів: 1659
Ілюстроване фото. Стипендіати отримуватимуть по 1000-2000 гривень на місяць

14 випускникам закладів даватимуть по 2000 гривень щомісяця упродовж навчального року, ще 26 — одержуватимуть по 1000 гривень щомісячно, повідомила директорка Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторія Дротянко.

Стипендії призначено наступним випускникам:

  • Марія Бараболюк — ліцей імені Миколи Сабата;
  • Софія Макар — ліцей імені Романа Шухевича;
  • Анна Ємчук — ліцей імені Івана Пулюя;
  • Юлія Тимків — ліцей №25;
  • Адріана Кільчицька — фізико-технічний ліцей;
  • Віталій Пристай — ліцей №2;
  • Олексій Лис — ліцей імені Івана Пулюя;
  • Владислав Іванов — МЦДЮТ;
  • Максим Скиданчук — Центр освітніх інновацій;
  • Андрій Угренюк — Центр освітніх інновацій;
  • Максим Гикавець — МЦНТТУМ;
  • Анастасія Лич — ЦПВ імені Степана Бандери;
  • Соломія Мендела — ЦПВ імені Степана Бандери;
  • Олександра Козин — ВХПУ №3.

Стипендію також отримають учні, які не є випускниками:

  • Софія Іванова — ліцей імені Івана Пулюя;
  • Вікторія Банасевич — ліцей №5;
  • Каріна Шуляр — ліцей №7;
  • Софія Тріщук Віталіївна — ліцей №11;
  • Олександр Малінін — ліцей №12;
  • Богдана Кащук — ліцей №16;
  • Тимофій Матвійчук — ліцей №1;
  • Віра Журавель  — ліцей №3;
  • Дарія Томенчук — ліцей №13;
  • Андрій Рудяк  — СДЮСШОР №1;
  • Денис Цап Юрійович — ДЮСШ №2;
  • Ярослав Тарабалка — ДЮСШ №3;
  • Яна Савчук О ліцей № 6 імені Івана Ревчука;
  • Нестор Горчак — ліцей №7;
  • Софія Федорів — ліцей №20;
  • Марія Віхтюк — ліцей №3;
  • Ярослав Цимбалюк — ЦДДЮМП;
  • Софія Облещук — ЦДДЮМП;
  • Вікторія Шумахер Вікторівна — МЦДЮТ;
  • Анна Фтемова — дитяча художня школа;
  • Леся Павук — ДМШ №1 імені Миколи Лисенка;
  • Маркіян Скотник — ДМШ №2 імені Василя Барвінського;
  • Данило Кінь Дмитрович — ДМШ №3 ім.ені Анатолія Кос-Анатольського;
  • Богдан Цюпер — міська дитяча екологічна станція;
  • Авеліна Семанишин — Мала академія наук;
  • Володимир Фіголь — МЦНТТУМ.