У Калуші відзначили кращих спортсменів та тренерів. ВІДЕО

Сьогодні на початку сесії Калуської міської ради нагородили кращих спортсменів і тренерів міста, підсумовуючи спортивні здобутки минулого року.


Пішла мода на склопластик. Чергова нагорода кращого спортсмене, але тепер уже міста Калуш! Такі моменти змушують спортсменів працювати на тренуваннях, — написав у соцмережі Сергій Моспан, чемпіон Європи серед дорослих, майстер спорту України, член Національної збірної України зі спортивного орієнтування


Кубками та квітами нагородили 52-х спортсменів. На виготовлення кубків із міського бюджету використали близько 6,1 тис. гривень, інформують ”Вікна”.

ВікнаТБ


Спортсмени-юніори з олімпійських видів спорту:


Христина Береза, майстер спорту міжнародного класу, яка здобула бронзову нагороду чемпіонату світу серед юніорів;

Юрій Гнатишин, учасник чемпіонату України серед юніорів з важкої атлетики;

Октябрина Дутка, учасник чемпіонату України серед юніорів з вільної боротьби;

Вікторія Шевцова, учасник чемпіонату України серед юніорів з легкої атлетики;

Олександр Лавринович, учасник чемпіонату України з вільної боротьби, чемпіон області;

Олександр Мельник, срібний призер чемпіонату України з плавання серед юніорів;

Валентин Мельник, учасник чемпіонату України з важкої атлетики, переможець чемпіонату області;

Василь Савчук, учасник чемпіонату України з важкої атлетики, чемпіон області;

Артур Свирид, чемпіон України серед юнаків з вільної боротьби;

Ярослав Фіцак, учасник чемпіонату України з важкої атлетики;

Валентина Хемич, бронзова призерка чемпіонату України з легкої атлетики;

Ольга Худяк, учасниця чемпіонату України з вільної боротьби серед кадетів, чемпіонка області;

Володимир Щевінський, учасник чемпіонату України серед юніорів з важкої атлетики;


Спортсмени-юніори з неолімпійських видів спорту:


Марія Борисенко — бронзовий призер чемпіонату України з самбо;

Павло Безрукий — чемпіон України зі спортивного орієнтування

Марія Куневич — учасник чемпіонату України серед юніорів з самбо;

Вікторія Мазур — чемпіонка України зі спортивного орієнтування;

Діана Струтинська — чемпіонка України зі спортивного орієнтування;

Дмитро Стойло — срібний призер чемпіонату України зі спортивного орієнтування;

Катерина Якимечко — чемпіонка України зі спортивного орієнтування;

Андрій Будзан — бронзовий призер Чемпіонату світу з кікбоксингу;

Марія Відливана — майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики;

Катерина Долаврук — майстер спорту України, тренер з плавання.


Нагороджені тренери:


Юрій Кірілов — заслужений тренер України, тренер з вільної боротьби;

Микола Пукіш — заслужений тренер України, майстер спорту з вільної боротьби;

Олександр Пукіш — майстер спорту України, тренер відділення вільної боротьби ДЮСШ «Сокіл»;

Людмила Семанишин — тренер відділення баскетболу спорт школи управління освіти Калуської міської ради;

Галина Строчук — тренер відділення спортивного орієнтування спортивної школи управління освіти, майстер спорту України

Ігор Стечак — майстер спорту, тренер відділення важкої атлетики ДЮСШ «Сокіл»

Марта Ханенків — тренер з легкої атлетики відділення спортивної школи управління освіти

Микола Шевчук — тренер відділення легкої атлетики спортивної школи управління освіти


Кращі спортивні команди з ігрових видів спорту:


команда з баскетболу 2002 року народження спортивної школи управління освіти, яка торік виборола звання чемпіонів області;

команда з волейболу ФСК «Нафтохімік» — срібний призер чемпіонату області з волейболу сезону 2015-2016 років.


Високі досягнення на українському та міжнародному рівнях:


Марія Відливана — майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики

Тарас Тин — кандидат у майстри спорту з вільної боротьби

Тетяна Кіт — майстер спорту України міжнародного класу, член Національної збірної України, учасниця Олімпійських ігор у Ріо-де-Женейро.

Іван Петрів — чемпіон України з вільної боротьби, майстер спорту України, член Національної збірної України

Андрій Свирид — майстер спорту України міжнародного класу, члена Національної збірної України з вільної боротьби, бронзового призера чемпіонату України, чемпіона України серед дорослих

Наталія Солтан — майстер спорту України, член Національної збірної України, чемпіон України з легкої атлетики

Ірина Харів — майстер спорту України міжнародного класу, член Національної збірної України, бронзовий призер Кубку України 2016 року


З неолімпійських видів спорту:


Ілона Бобик — срібний призер Чемпіонату України зі спортивного орієнтування, кандидат у майстри спорту;

Роман Бордун — переможець кубку Галичини з пауерліфтингу, майстер спорту України;

Олег Гаврилюк — срібний призер чемпіонату України серед дорослих, майстер спорту України з самбо;

Сергій Моспан — чемпіон Європи серед дорослих, майстер спорту України, член Національної збірної України зі спортивного орієнтування.