Депутати Калуської міської ради отримали посвідчення і склали присягу

Голова Калуської міської територіальної виборчої комісії оприлюднила результати місцевих виборів і вручила посвідчення депутатам нового скликання.
Переглядів: 2125
Присягу зачитав найповажніший депутат — 67-річний Роман Боднарчук (ВО «Батьківщина»)

Посвідчення отримали 37 депутатів із 38-ми, інформують «Вікна». Не було тільки Оксани Савчук (ВО «Платформа громад»). Її посвідчення отримала Ірина Павлів.

Присягу зачитав найповажніший депутат — 67-річний Роман Боднарчук (ВО «Батьківщина»).

Більше про зміни та новий склад міської ради — в публікації "У Калуші оголосили склад нової міської ради".

Нагадаємо, депутатами стали 38 кандидатів від дев’яти партій:

ВО "Свобода":

  • Онуфрик Любомир Ярославович — за списком;
  • Попельницька Алла Володимирівна — за списком;
  • Тихий Мирослав Васильович — на окрузі №1;
  • Олександр Мицак — на окрузі №2;
  • Білецький Богдан Ігорович — на окрузі №3;
  • Білоус Інна Петрівна — на окрузі №4;

ВО "Батьківщина":

  • Боднарчук Роман Михайлович — за списком;
  • Шийко Сергій Іванович — за списком;
  • Сікора Ольга Мирославівна — перший кандидат;
  • Матківська Галина Ярославівна — на окрузі №1;
  • Гаврилишин Михайло Богданович — на окрузі №3;
  • Барнич Тарас Ярославович — на окрузі №4;

Українська партія:

  • Бараник Андрій Миколайович — за списком;
  • Шутяк Оксана Богданівна — перший кандидат;
  • Дзундза Василь Степанович — на окрузі №1;
  • Мазурик Іван Іванович — на окрузі №2;
  • Вайда Руслана Богданівна — на окрузі №3;

ВО "Платформа Громад":

  • Соколовський Олександр Дмитрович — за списком;
  • Білінський Петро Степанович — за списком;
  • Павлів Ірина Василівна — за списком;
  • Мороз Федір Григорович — перший кандидат;
  • Савчук Оксана Ігорівна — на окрузі №2;

"Європейська солідарність":

  • Воконоголь Сергій Євгенійович — за списком;
  • Гуш Надія Богданівна — за списком;
  • Коваль Олександр Михайлович — за списком;
  • Очкур Ірина Григорівна — перший кандидат;

"Слуга народу":

  • Гільтайчук Віктор Вікторович — за списком;
  • Вальнюк Дмитро Мирославович — за списком;
  • Галайда Богдана Ігорівна — за списком;
  • Бербець Віктор Густавович — перший кандидат;

Народний рух України:

  • Тимків Володимир Ярославович — за списком;
  • Кирилович Леся Омелянівна — за списком;
  • Погинайко Юрій Павлович — перший кандидат;

УДАР:

  • Полянська Наталія Євгенівна — за списком;
  • Куц Сергій Леонідович — за списком;
  • Нижник Олег Богданович — перший кандидат;

"За майбутнє":

  • Гук Оксана Володимирівна — за списком;
  • Чепіль Петро Михайлович – за списком.