Баскетбольний клуб «Калуш» відзначив своє 20-ліття

Урочистості з нагоди ювілею БК «Калуш» відбулися по-спортивному: до святкової програми включили товариську зустріч між ветеранами калуського баскетболу та командою БК «Калуш Juniors», яка цього року, вперше стартувавши у чемпіонаті області, стала бронзовим призером.

Іншим пунктом програми була церемонія нагородження спортсменів за досить плідний сезон 2019-2020 років.

Кубок та бронзові медалі за третє місце в чемпіонаті області з баскетболу, кубки за перше та третє місця в чемпіонаті області з баскетболу у форматі «3х3», а також грамоти за здобуте друге місце у всеукраїнському турнірі пам’яті Юрія Міщенка отримала команда БК  «Калуш Juniors». Кубок та срібні медалі чемпіонату України серед команд першої ліги отримала команда БК «Калуш-ПНУ».

Окремих нагород — пам’ятних сувенірів із символікою БК «Калуш» — удостоїлися Степан Різник, який був міським головою в час створення клубу, та діючий міський голова Ігор Матвійчук, завдяки якому в місті вдалося відновити баскетбольну команду.